bugün

islam ahlakına aykırı olan; hırsızlık, tecavüz vs. gibi suçların tavan yaptığı ülkedir.
türkiye mi?
yok lan, biz süperik.
kapitalizmin kölesi ve amerikancı ülkedir.

(bkz: gerçek müslümanların komünist olduğu gerçeği)
baş harfi t dir.
bu ülkede ihaleler hava parası karşılığında yandaşlara verilir. yandaşlar da fırsatı kaçırmayıp devlete 1'e 10'a kadar fiyat çekerler.

türkiye mi?
yok lan biz müslümanık.
bizim millet dindar gözükmeyi sever. iş gönülde biter.
Yüzde ellisi seçimlerde kendini belli etmiştir zaten...

Hırsızdan lider mi olur hadi onu geçtim müslüman mı olur lan?
Gerçekten inanan arkadaşlarımı bu söyleyeceklerim dışında bırakıyorum lütfen alınmasınlar ki zaten gerçekten inanan arkadaşlarımında sorunu birazdan anlatacaklarım. yüzde ''99 u yalandan müslüman olan ülke'' tabiri ile tarif edilen ülkemiz genelinde islam dinini o kadar işine geldiği gibi yorumlayıp uygulayan insanlar var ki bu kişilerin bu kadar bencil ve aptal olmasından utanıyorum. Sözde yüzde 99 u müslüman olan türkiye'de
-her 26 dakikada bir kişi cinsel suç mağduru oluyor.
-Saldırganların yüzde 80’i çocuğun tanıdığı biri ve yüzde 96’sı erkek.
-Adalet Bakanlığı istatistiklerine göre 2008 yılında Türkiye’de 14 bin 337 cinsel suç işlendi. 20 bin 282 kişi bu saldırılardan mağdur oldu.
-Türkiye’de aile içi cinsel saldırı kızlarda 6 yaşın altında başlıyor. Aile içi cinsel saldırılara maruz kalan çocukların çoğunluğu Marmara ve Karadeniz bölgelerinde yaşıyor.
Cinsel saldırıya maruz kalan çocukların yaşları ve oranlarına gelirsek; 2-5 yüzde 30, 6-10 yüzde 40, 11-17 yüzde 30. Bu türkiye tarihinin genel tablosu bile değil son beş altı yıl baz alınarak yapılan istatislikler diğer hırsızlık, gasp, adam yaralama, adam öldürme gibi suç oranlarına girmiyorum bile şu günlerde en çok dikkatimizi çeken konu çocuklarımıza yapılan saldırılar olduğu için bunları vermek istedim. Gelelim işin siyasi soygun tarafına.
Sözde yüzde 99 u müslüman olan türkiye'de bu gün ülkenin tepesindeki isimlerin çoğu hakkında yolsuzluk iddiaları gündemde bunlar bir takım delil olduğu iddia edilen doneler ile desteklenmekte özellikle altını çizerek söylüyorum burada amaç anti ak parti taraftarlığı yapmak değil lakin islam aleminin peygamberinin izinden, ve allah yolundan gittiğini iddia ettikleri bu insanlar için böyle iddialar ortaya atılması bile ürkütücü. Üstelik bu iddialar doneler ile çürütülmek yerine sansür yolu ile üzeri kapatılması da suçun kabul edildiği niteliğinde. inanan arkadaşlarımın vicdanları ile düşünmeleri gerek hangi dinin peygamberinin adı döneminde yolsuzluk, döneminde baskı, döneminde şiddet ile anılmış? Bu nasıl peygamber izinden gitmekdir nasıl allah yoludur. islam aleminin peygamberinin mümkünmüdür böyle iddialar ile anılması değildir. Demek ki iş din eksenli değil demek ki iş dini paravan edip insanların dini duygularını sömürüp cukkayı cebe indirme meselesi. Gelelim olayın sosyal boyutuna.
Türkiye’de Kadının Durumu Aralık 2010 raporuna göre, halen 4 milyona yakın kadın okuma-yazma bilmiyor.Türkiye'de 7 yılda %1400'lük artış ile kadın ölümleri tavan yapmıştır. Sosyal yönden toplumumuzda kadın cinayetlerinin ardı arkası kesilmemek de namus, töre, ahlak gibi kavramların arkasına sığınarak karşı cinse karşı inanilmaz bir vahşet uygulanmaktadır. Sorarım gerçekten inanan kardeşlerime, yüzde 99 u müslüman olan türkiye'de bu ülkede bu rakamlar utanç kaynağı değil mi? islam dininden önce arap yarım adasında kız çocukları diri diri gömülürken bunu yasaklayan islamın peygamberi değilmidir ? ''cennet anaların ayakları altında dır.'' sözü ile müslümanların kadına vermeleri gereken değeri belirten yine bu dinin peygamberi değilmidir? E arkadaş hiç kızmayın da böyle elli tane veri sunarım size bu ülkenin gerçekten yüzde 99 u müslüman sözde müslüman. Çoğu bir yerlere bir gruplara girmek için çıkar sağlamak için yada kendi aile yaşantılarında avantaj elde etmek için dini sömürüp dini alet edip dini kendi çıkarına kullanarak yozlaştırmıştır. Şu yazdıklarımı okuyunca iyi ki ateistim diyorum müslüman kardeşlerime de selam yolluyorum umarım onları da kırmamışımdır.
ne mutlu ki yalandan müslüman olan ülkedir. eğer gerçekten tam anlamıyla müslüman bir ülke olsaydık iran'dan, afganistan'dan, pakistan'dan ne farkımız kalırdı?
beni de müslüman sayan mal ülkedir.
Tùrkler icin islam amac degil daima arac olmustur demenin farkli versiyonu.
Siyasetçi isen kullanışlı yöntemler arasında olan bir durumdur.
yaşam boyunca her bokun yenilebildiği fakat cumalara gidip günahlardan arınan, kandillerde tövbe edip dua eden bir ülkedir.

(bkz: kendimizi kandırmak)
yüzde 99 unun yalandan müslüman olduğu tespitinin yapılma durumu.

üzülerek katılıyorum.

nedenine gelirsek: yıllardır batılılaşma uğruna kendimizden olduk. lan müslümanım diyen, şeriat isteyenden korkuyor. dini öyle bir korku aracı olarak getirmişler ki önümüze, özümüze yabancılaştık farkında olmadan.

üstad necip fazıl 'ın dediği gibi ''islamiyet avrupa'dan gelse müslüman olacaksınız.''
islamı anlayamayan insanların onu siyasete araç etmesinden mütevellit ortaya çıkan durumdur.
(bkz: gerçek izlam bu deyil)