bugün

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

Bu saçmalığa evet denileceğini zanneden gerizekalılar var hala. At fav'a bekle, 17 Nisan'da buradayım.
(bkz: algı operasyonu)
öyle bir iddia ki, çıksa da şaşırmam çıkmasa da şaşırmam. sosyal medyada çok nadir bir evet seçmeni ile karşılaşmama rağmen, eve-işe giderken yolda sokakta müthiş yoğun bir evet kampanyası var. konu ile ilgili anketleri, önceki referanslarına binaen pek dikkate alınacak bir araç olarak görmüyorum.
daha dün %65 diyordunuz amk ya. hayır yine götünüzden sallıyordunuz o ayrı ama en azından tutarlı olun amk. reisinize benzediniz iyice, dönme dolaba binmiş gibi dönüyorsunuz sürekli.
son derece mantıklı gelmiş olan ve ciddiye alınması gereken tespittir.

görsel
62'den ancak tavşan çıkar.
Bu ülkede yaşanmayacağı gerçeğinin ispatı olacak sonuç olur. %62 Evet demek benim Tanzanya'ya yerleşip kaju fıstığı üretme işine girmeme vesile olacaktır.
3 kuşak MHP li bir aileden geliyorum. Aile çevremiz hep ülkücülerden oluşur. Şu ana kadar evet diyen ülkücü görmedim (akp li çakma ülkücüleri es geçiyorum bunlar zaten Akp ye oy veren çözüm sürecinde de Kürtçü geçinen tayfa) AKp nin son seçim oyu %43. 2-3 MHP den 1-2 de Saadet BBP den gelse yine yemez yine yemez. Fetöşsüz referandumdan çıkamaz bunlar.
görsel
" bahçeli bile bu rakamı çıkaramaz " dedirtir. çünkü o 40 a kadar biliyor.
yüzde 62 değil, yüzde 60 tır.
inanmayan aziz nesinin yazılarını okusun.
(bkz: aziz nesin)
(bkz: Yüzde Altmış Aptaldır)
Tv de a haberi açtığın o kumandayı derhal yere bırak.