bugün

iskoçya'da west of scotland üniversitesi tarafından yapılan bir araştırma, kalçalarını hareket ettirerek ve daha canlı bir şekilde yürüyen kadınların diğerlerine göre daha fazla orgazm yaşamış olabileceklerini ortaya koydu..
araştırmaya göre, sert ve kısa adımlarla yürüyen kadınların cinsel hayatlarının ise diğerlerine göre daha zayıf olabileceği görüldü. bu durum leğen kasları daha esnek olan kadınların daha rahat yürümesi ve bu kasların vajinal kaslarla bağlantılı oluşuna bağlandı..
isviçreli bilim adamlarının yüzünü kızartmıştır. "hassiktir bu göt kıvırtan kadınlara orospu yaftasını önce biz yapıştırmalıydık amk iskoçları görüyon mu" diye feryat etmektedir tüm isviçreli bilim insanları.

http://gundem.milliyet.co....2011/1459078/default.htm
kıvırtarak yürüyen erkeğe eşcinsel damgasını yapıştırabileceğiz o zaman. ilginç.
ben bu iskoçyalı bilim adamlarını anlamam Ama ben ilk okuldayken bi kadın vardı koskoca 6. Sınıfa giden çocuğunu okula getirirdi. Yürürken böyle amında yarak tıkalı gibi yürürdü. Komik gelirdi bana. O kadın çok çatısgan birine benzerdi.
Tanım: yürüyüşten cinsellik tespit etmek zordur.
yapılabilir. vallahi bazı erkeklerin içine kadın bazı kadınların içine de erkek kaçmış gibi yürür bunlar.
tıpkı gdosu fazla kaçmış kabağa benzemiş domates gibi. çok korkuyorum sözlük. ortalık korku filmi gibi tıpkı. hep bu gdo yüzünden.
allah belanı verecek abede.
türk erkeklerinin yıllardır yaptığı cinsellik tespitini bulmuşlar, bunu da marifet gibi açıklıyorlar. bacakları açık yürüyen hatun çok yemiştir arkadaş. sokaktaki racon bu.* hatta türk erkeği bacakları açık yürüyen hatunun taşşakları olma ihtimalini bile gözönünde bulundurmuş. bununla birlikte öngörülü olarak, ufacık götü olan için ise bundaki zamazingo* fındık kadardır çıkarımları bile yapabilmektedir. türk erkeği; boru mu?
güncel Önemli Başlıklar