bugün

toplumun geleceğini ve ahlaki yapısını düşünemeyen, içtiği sigaranın çevresindeki çocuklara ne denli kötü örnek olduğunun farkına varamayacak kadar d.llama bir yapıya sahip olan, ayrıca da verdiği o kötü görüntüyle turistler arasında da türkiye'nin imajını bi hayli zedeleyen ahlak ve şeref yoksunu d.llamalar sürüsüdür.

alırsın sigaranı, geçersin bi alana(çocukların göremeyeceği bi yere)istediğin kadar içersin. ama yürürken içmek, bir de bunu bi şov haline getirip iyice işin y.vşaklığına düşmek, son derece yanlış bir eylemdir. sigara dediğin şey yürürken içilmez zaten. bu başlı başına ayrı bi konudur. etrafındaki insanlara örnek olman gerekirken h.düklüğün alemi yok. değil mi evladım?

bu tür insanlar ya adam olmalı ya da toplum tarafından dışlanmalarına göz yummalıdır. ahlaksızlığın iyice şeyini çıkartıp, işi pişkinliğe vurmamalıdır. zıvanadan çıkartmayın lan adamı. efendi olun.
(bkz: yaw bi siktir git)*
yürürken sigara içenlerin hoş karşılanmadığı gerçeğidir. zannedersem sözlük yazarlarının %97 lik kısmı sigara içmektedir. eksilenme payı büyük olan başlık burasıdır galiba.
(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)

Hakikaten çevresindekileri düşünmeyen ahlaksızlardır.

Lan zaten kaldırımın yarısına araba parketmiş sağ sol yapıp önüne geçemiyorum, sen önümde fabrika bacası gibi tütüyorsun pezevenk.