bugün

mersin idman yurdu spor kulübünün antrenörüdür.ayrıca az önce bıcaklanmıştır.
abisi tarafından bıçaklanan insan. yuuh...
Şu anda Son Kale programında yaralı olmasına rağmen canlı yayında açıklamalarda bulunuyor. Ne memleket be yeğeninin eşine kaymış diyorlar o da kendini savunuyor bakalım ne çıkacak.
mersin idmanyurdu'nun eski teknik drektörü.
abisi tarafından bıçaklanınca ibret verici bir hikaye ortaya çıkmıştır söz konusu hikayeyi yüksel yeşilovanın yegeni ve yegeninin annesinin agzından dinleyelim;

" amcam (yüksel yeşilova) beni bir kızla tanıştıracagını söylemişti. dedigini yaptı sonra ben kızla evlendim. evliyken her şey yolunda gidiyordu fakat bir süre sonra karımla amcam arasında bir ilişki olabilecigine dair şüpheler oluşmaya başladı bende. ne yazık ki şüphelerim gerçek çıktı ve karımın amcamla bir ilişkisi oldugunu ögrendim. "

tabi bu hikayeyi yüksel yeşilovanın yegeni telegol programında babasının bıçaklı saldırı girişiminin nedenini anlatırken paylaşmıştı.

aradan bunca zaman geçmesine ragmen hiç aklımdan çıkmıyor o program neden sözlükte kimse sklememiş orasınıda anlamış degilim.

ayrıca; iş bu entryde anlatılanlar tamamen yüksel yeşilovanın yegeninin şahsı yorumudur. gerçek olma ihtimali yalan olma ihtimalinden yüksek gibi gözükmektedir.
kaç gündür ortalıkta stancu'yu 300.000 euroya almadık diye dolaşan mersin idman yurdu yöneticilerinin sözleri üzerine "O dönem takımın başında ben vardım. S.Bükreş'ten Andre Ionescu'yu almak için gittik. Stancu listede yoktu. Onu 300 bin Euro'ya verseler havada kapardık. Madem böyle bir şey olmuş, o zaman Mersin yönetimi çıkıp bunu ispatlasın. G.Saray'ın hocası ve yönetimini böyle zanaltında bırakmak çirkin bir şey" diyerek karşı çıkmıştır.

ama sonuçta ne olacak? yatacak yeri olmayan bu şerefsiz türk spor basını kaç gündür dilinden düşürmediği konuyla ilgili çıkan bu habere kayıtsız kalacak.
zaten ne demiştik? (bkz: #10735878)

ekleme: link vermeyi unutmuşsun salak!
http://www.htspor.com/gal...9186-stancu-degil-ionescu
güncel Önemli Başlıklar