bugün

kesinlikle dogru olan.zeki bi insan romantik olamaz.istese de olamaz.aşık olamaz.yaşayamaz anı.adım atmadan varacagı yeri bilir.yapamaz.

tabi bi orantisiz zeka olamaz bu.
Sevgili üstün zekalı dostum, öncelikle mevzu tek taş değil. Hayvan gibi hızlı yaşadığımız şu şehir hayatında hal diliyle sevgimizi belli edemeyen insanlara döndük hepimiz. iş hayatı, seks, para, dizi. Manevi olarak geri besleme yapamamak bizi duygu eksikliği demesek de duygu odaklanmasında eksikliğe itti. Bunu fırsat bilen kapitalist de sevgini yüzükle, çiçekle göstermen için reklamlarla bunu sana dikte ettirdi. En kötüsü de sen belli edebilsen de karşı taraf alamıyor. Sonuç olarak seviyorsan git yüzük al bence.
zeka fışkırdığı için olaya tamamen mantıksal bakar ve romantik düşünemez.
Romantizmi iki kötüleyeyim de beni dahi sansınlar diye entry girilen başlık.
iq'larının yüksek, eq'larının düşük olmasındandır. aq ben onların.
olaylara bilimsel yaklaştığı için çiçeğin romantizmini değil saldığı oksijeni, gübresini, suyunu araştıran kişidir. Adam gibi adamdır.
kamyoncuların umrunda bile değildir.
romantizmin ne olduğunu bilmeyen cahil yazarları ortaya çıkaran sazan avıdır.
romantik romantik başlık saçmalamaktır. romantizmin tanımını öğrenmesi tavsiye edilen yazarlara içten içten acınır. onlar adına utanılır.
saçmalıklarla işi olmayan üst zekalıların romantizme ters duruşlarıdır.
bir bakış açısı. yüksek zeka sahiplerinin - ki bunların kim olduğu şüphelidir- romantizme karşı olduğu düşüncesi sivridir. bana kalırsa romantizmi kullanmak daha akılcı olur.
aşk aptallıktır sözüyle kesişmektedir.
http://tr.wikipedia.org/wiki/Romantizm
Inanilmaz bir oneridir.
Aptallarin matematige karsi oldugu da rivayet edilir.
Romantizm yaşayamayan insanın avuntusudur.
eğer türkiye'de yaşıyorsa bu kişi, doğru tespit.
bu ülkede özentilikten, görmemişlikten öteye giden bir şey değil romantizm. aklı olan da bunu anlar. uğraşmayın amcıklar. olmuyor işte ulan.
romantizmden kasıt, kan damlayan gül resimleri ve kroca sözlerse doğru olma ihtimali vardır.