bugün

kapısına gidip, çalan müziğe uygun dans eşliğinde, koridor bi harika dostum, gel burda birlikte oynayalım, tepkisi verilmesi gereken komşudur.
Sağırdır.
evde tektir. canı sıkılıyordur ne yapsın? şarkıyı açmış eşlik ede ede söylüyordur. bir yandan da sigarasını yakmıştır. çok sıkılmıştır lan o komşu. öyle böyle değil.
kaliteli müzikler dinliyorsa sıkıntı yaratmayan komşudur. Ama köylük yerde oyun havalarını ve arabesk rap parçaları tüm köye yayın yaparak dinliyorsa sinir bozucudur. Rabbim korusun.
o komşu bensem bütün apartman dinlemek zorunda.
küfür yemeyi âdet edinmiş komşudur.
akşamın bi vakti düşüncesizliği sebebiyle küfürü hak eden komşudur.
sınav haftası ise ağzına kürekle vurulmak istenen komşudur.

arabesk dinliyoruz şu an. sınavlar bitsin belanı inleticem animals açıp.
* Belki morale ihtiyacı olan komşudur. Belki müziksiz ders çalışamıyordur... anlayışlı olun az...
abidik gubidik şarkılar dinlemiyorsa sevebileceğim komşudur.
Genelde ismail yk dinleyen itici komşudur. Soğan kokar.
muhtemelen sevisiyodur.
Şarkı tarzın güzelmiş diye denilmesi gereken komşu. Bana yapmışlardı hala utanırım sesi açarken.
sabahın köründe zevksiz zevksiz hit parçalar açmalarıyla ünlüdürler. garez olarak pazar günleri erken uyanıp metallicayla başlayıp gnr ile devam edip ac dc ile noktayı koymak çok zevklidir. gerisini onlar düşünsün.
bunu yapacak kadar ne derdin var diye sordurtur insana.
sinan akçıl dinliyorsa alt kattan elektrik şalterini indirmem an meselesi olacak dümbelek komşudur. iyi ki dul bir kadın var üst katta. sabah akşam klasik müzik dinliyor.
yukarı çıkıp anasını bacısını sikmek farz olan komşudur, gidiyorum istek şarkı çaldırmaya orospu çocuğuna.
Kulaklık hediye edilip rencide edilmelidir. Güler yüzle tabiki. Müzik tam açık olduğunda yapılmalı ki anlasın.
Dusüncesiz.
sevdiğin tarzda dinliyorsa öpülüp okşanılası komşu.
Yedi sülalesini gözü önünde siksem yine de rahatlayamayacağım komşudur.
şu iğrenç ve sıkıcı olan hayata tuz katan, şeker katan, tat katan komşudur. Bana hiç çatmamıştır. Ben genelde o müzik dinleyen komşu konumundayım. Keşke bir de denk gelse.
eğer europop gibi avrupai-dans pop tarzlarında dinliyorsa eşlik edilecek komşudur, gerisini çöpe at.
üst kattakinin fazla ses çıkartmasına karşılık olarak yüksek sesle müzik dinleyerek etki tepki yapan komşu türüdür.
oyun havasını sonuna kadar açıp mahallede düğün mü var acaba etkisi yaratan konşu biziz.
Alkollüysem eşlik, üflemişsem istek parça isterim hemde çarşafla.
güncel Önemli Başlıklar