bugün

3 solistini de ayrı ayrı sevdiğim grup. Kenan vural'lı döneminde canlı dinleme şansına eriştim gerçekten harikaydılar. ODTÜ'ye desteklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.
Kafile parçaları efsane.

"sen dursan da yürür bu kafile"
genel kanının aksine bu grubun tüm solistlerini beğenmiştirim. ama ilk kel abi.. işte yüksek sadakati, yüksek sadakat yapan o abidir.
görsel
O efsane sesli kel adamın gruptan ayrılışıyla, düşüşe geçmiştir.

Özlüyorum o günleri!
Evine dön dülaaaay!
Nasıl giriş yapmışlardı piyasaya şimdi ne haldeler. Üzücü. Evet.
sadakat kelimesinin bulunduğu tek yer.
ne oldu da ortalarda yok bunlar ? ne konser ne bir şey.
ses verin alo.
gecenin fon müziği olsun. ilk albümü ama. diğerleri biraz daha alçak sadakat.
ilk albümleri efsaneydi. hele ilk albümdeki denizaltı diye bir şarkı vardı muhteşemdi. yine bu albümün hitleri arasında yerini alan belki üstümüzden bir kuş geçer, kafile, aklımın iplerini saldım gibi efsaneleri de unutmamak gerek.
https://www.youtube.com/watch?v=72nGwgu3JDg
Belki üstümüzden bir kuş geçer dedik sayelerinde ama o kuş ne onların nede bizim üstümüzden geçti.
https://youtu.be/kyqD-ELPiPY

Cem Karaca’nın Ceviz Ağacı’nı yorumlamışlar.
2020 yılı içerisinde yeni bir albüm yayınlayacak olan müzik grubu. 7 şarkı yazılmış 3 şarkının ise düzenlenme işlemleri devam etmektedir. eylüle kadar stüdyoya girmiş olmaları planlanmaktadır.
Sürekli solist değiştiren grup. ismini koyarken ironi yapalım demişler herhalde.
grubun adını yüksek sadakat koyup her sene solist değiştiren grup sizi seviyorum.
ilk solisti iyiydi.
türkiye'nin en kaliteli müzik yapan gruplarından biri.
vokali'nin çıkan her kelime beni mutlu ediyor, sesleri de güzel sözleri de güzel şarkıları yapıyor.
z kuşağı beynime aşırı ihtiyar işi gelen rock grubu. mor ve ötesini daha çok severim.
Mvö’den sonra aktif en iyi türk rock grubu ys. Her zaman söylerim bunu. Şarkılarının sözleri, müzikalite olsun her şeyleri süper.
(bkz: Döneceksin diye söz ver)

En sevdiğim şarkısıdır. Bunu dinlediğimde sanki canımdan çok sevdiğim biri gidiyormuş ve ben onu bekliyormuşum gibi hissediyorum. Sanki burda kavuşmak artık çok zor bir sonraki hayatta birbirimizi bekliyor olacağız gibi hissediyorum...
güncel Önemli Başlıklar