bugün

Gitti yine tüm paralar.

(bkz: At bi beşlik beya)
görsel

Tavsiyem bu abidir.

ived efeğdim.
Konu ne bilmiyorum ama hocalarında papazlarında yaptıkları şey hipnoz gidin bu desteği hipnoz ile uğraşan devlet güvenceli bi adresten parasıyla alın.
her söylenene inanma
Bu işte dönen sahtekarlık hiçbir işte dönmüyor.
Geçmiş olsun.

https://youtu.be/rsAfg5aGouc
"gel güzel kardeşim, senin dermanın bende. ama önce bir 20.000 TL'lik frekans iletişim masrafı almam lazım" demelik başlık.
cahilliği bırakın şarlatanlara paranızı kaptırmayın. cinci hoca, medyum ayağına dinde olmayan tekniklerle sizi dolandırırlar. din sadece rukyeye müsade eder. açıkcası ben rukyeci olsam bu işten para almam. doğrusuda budur para almamak. müslümanım diyen birisi gitsin fatiha suresinin türkçe mealini bir okusun. Şıh, şeyh, aracı olmadığını anlarsınız. Boyunda üste muska vb taşıma diye birşey yok. Başınıza gelen herşey kaderdir imtihandır. Allah ü teala istemedikçe hiçbir şey olmaz. Tövbe istiğraf et ve nas, felak, ayetel kursi, fatiha, ihlas surelerini okuyun dinle. günah, haram işlerden sakınmanı tavsiye ederim. yoksa hocayım üflerim diyenler paranı alır ya da yanlış birşey yapar ya da cinsel istismara kadar kötü şeylere maruz kalabilirsin. Allah herşeye kadirdir. O ol derse olur gerisi boş. Birde sağlık sorunların olabilir bir doktora görünebilirsin. Hastalıklar bile psikolojini bozabilir, depresyon, ansiyete vb yapabilir.
uyku apnesi arkadasim yazdiklarinin hepsi ondan dolayi.
kbb ye gideceksin.

uyku apnesi depresyon bile yapar haberin dahi olmaz.
embesil uğraşıdır.

hmmm mis gibi çarıklı çomar koktu.

Ek: bir de bu hıyarlarla dalga geçmeyecekmişiz. Oh ne ala memleket. Ağzını açtığında habis safra kusan, yok gözü kör yok kalbi mühürlü diye sallayan mürteci zincir delilerine saygıyı da biz göstereceğiz he mi? Köşedeki orkidenin gezegene faydası sizden fazla siktirin gidin lan buradan.
ultrasonla muska bulma yöntemi.

- efenim büyünüz 20 kHz´den asagi ise benim bulmamin imkani yok.
+ baska care yok mu?
- radyo frekansi yöntemini kullanan bir baska arkadas var. sonucta o da yüksek frekans. ben sizi ona yönlendireyim.
+ peki o nasil bulacak?
- telsiz ile büyünüze ulasmaya calisacak.
+ daha sonra?
- sonra da elektromanyetik dalgalar ile büyünüzü bozacak.
+ adresini ver hemen.

zamaninda bir Sebastian Ziani de Ferranti vardi. olmadi nikola tesla´ya ulasmaya calisilmali.

yuh artik! gercekten böyle seylere inanip, parasini kaptiranlar var mi hala?
sabah sabah bana da sacmalattiniz.
Benim bildigim üç harfliler çok güçsüz varliklar. Güçlü bir ruhu etkiliyemezler. ETkileniyorsanız zayif bir ruh haliniz vardir.
Sürekli düşünerek takntı haline getirmeyin. Besmelesiz abdestsiz gezmeyin.
Felak ve nas sürelerini okumayı ihmal etmeyin. Evinizi sirke ile temizleyin.

Gecmis olsun.
Safsatalara ayırmak için en kıymetli şeyini, zamanını harcıyosun sevgili yazar. Psikoloğa gitmeni öneriyorum sadece.