bugün

bu senenin modası olan kombindir,

genellikle füme renk kot pantolon ve büstiyer misali beyaz bir tişört ile kombin edilir,

kimi fiziği düzgün kızlara çok yakışır ve seksi gösterirken kimileri hayattan soğutur.

not: bunun da boku çıkmıştır.
Muhteşem bi kombindir.
Yuksek bel pantolon kadinin fizigini en iyi gosteren pantolondur. Kadinlar kendilerini mi sergiliyorlar yani filan demeyin once bi dinleyin. Dusuk bel pantolonlar belde yaglanmaya sebep oluyormus. Yuksek bel pantolonlar ise vucudu toparliyormus. Uzman aciklamasiydi. Kombin olarak evet guzeldir ama boyu en az 1.65 ve kilosu da en fazla 55 filan olan kizlar giyerse hos durur. (Giyecek kisinin gobekli olmadigini varsayiyorum. Zira gobek varsa kesinlikle giyilmemelidir.)
yuksek bel pantolon sevmedigimdendir ki kadinlara yakistiramadigim kombin.
herşeyin olduğu gibi bununda boku çıkarılmıştır.halbuki biz fiziği düzgün olan kızlara daha çok yakıştırıyorduk.
Herkesin hayatına herkez karışamaz. O şu şekil giyinir. Bu bu şekil giyinir. Amma lakin ki öyle değildir.
Farkında olmadan(!) meme gösteren kızlarımızın şu sıralar çok meraklı olduğu kombin.
14 yaşındaki sözlüm gülsüm'e çarşafının altına giymesi için izin verdiğim bir kombindir.

hayatımda her zaman bir üçüncü yolu döşeyecek kudreti benliğimde bulabiliyor olmaktan mutluluk duyuyorum. hem sevdiğim istediği kıyafeti giyiyor, hem de ben elin adamlarının kanını akıtmak zorunda kalmıyorum.
Ahlaksızdır.
siskolarin giyemedigi kombindir.
bu konu hakkında bir şey söylemem gerekir ki kızlar bu kombinle geçen yaz acaip seksi gözüküyordunuz be. bir izleyici olarak başarılarınızın devamını diliyorum.
Herkeste görülen boktan kombindir.
1980 sonu ve 1990 başlarının, günümüz modasıyla uyarlanmasıyla güzel sonuçları ortaya çıkarır.

eski halleri kötü olsa da günümüze uyarlanışı şık ve güzel durmaktadır.
görsel
bir de göbekteki piercingi unutmayalım.
her kıza yakışmıyor ya. ama bana yakışıyor öf ne güzelim be!
göbeğiniz var, belinizden yağ fışkırıyor, hala yakışıyo sanıyosunuz moda diye.
takmışınız simitleri haberiniz yok.
yıllardır yüksek bel pantolon giyerim soğuttunuz amk.
he ayrıca basık götünüz daha çok anlaşılıyor.
hadi byee.
taktikler kitabı takip edin bence.
çok seksi giyin bence. özellikle galerideki kadına bayıldım muhteşem!
her biri wcw veya wwe de (bkz: amerikan güreşi) dövüşe çıkacakmış gibi ortalıkta gezen yeni jenerasyon.
biri demiş ki yobazların beğenmediği,

biliyorsan konuş ibret alsınlar, bilmiyorsan sus adam sansınlar.
görsel
Görüldüğünde üzerine kusulmak istenen kız tipi. Çok ama çok baydı artık.
güncel Önemli Başlıklar