bugün

efendim bu adam, yarışmacıları askeri konuşma uslubuyla yönlendirmeye calısmakta, yarışmacılara, verilen emrin yerine getirilmemesi halinde kötü olaylar yaşanabileceğini hissini yüklemektedir. merak edilen husus bu manyak herifin özel hayatında eşine veye çocuklarına nasıl davrandığıdır..

- evet, aranızdan bir kişi, beş kuruş alamadan bu yarışmadan ziktir olup gidecek, herkes kartlarına göndermek istediği ismi yazsın ve bana versin!! vermeyenin ebesiyle randevu usulu görüşülecek!! Sen önüne dön utanmaz herif!

şeklinde okkalı laflar da bekliyorum kendilerinden haberi olsun...
aynı program daha öncede yapılmıştır. programın yapımcıları kendilerini ne zannediyor merak ediyorum. insanı aşağılayıcı tek hücreli insan muamelesin yapmaya ne hakları var.
ayrıca sunucuda tiyatrocu bi abimizdir. üç kuruş para için değermi beee dedirtir.
yarışmayı asimo sunsa niye bu robot sunuyor diye kimse ses çıkarmaz. çünkü yüzleşme yarışını sunan Erdal Beşikçioğlu asimo nun evrim geçirmiş halidir.
isim olan "emrivaki"nin içerisinde sıfat olarak kullanıldığı ilginç tamlama
gözlerinden gayet psikopat bi hava sezilen bu kişi aslında gayet iyi bir oyuncudur. yarışmada da oyunculuk yetenegini sergiledigi düşünülecek olursa emrivaki manyak olmak bi yana allahım bu nasıl bi karizmatik haldir demekten kendini alamadıgını görür insan.ayrıca evli ve bir çocuk babasıdır.
güncel Önemli Başlıklar