1. ?.
  halkı gerektiğinde cahillik ve bölücülükle itham etme hakkını kendinde gören seçkinci zümreye sorulabilecek anlamlı sorudur. ancak karşılık olarak biz yüzde 53'üz cevabının gelmesi şiddetle olasıdır.
  6 -12 ... alpiloji
 2. ?.
  (bkz: nato kafa nato mermer)
  2 ... alpiloji
 3. ?.
  (bkz: hazımsızlık)
  1 -4 ... birdy
 4. ?.
  - %47 yetmedi mi lan, pis kÂfirler
  + yetmedi...%100'E kadar yolu var bunun
  - onu da yaparız
  4 -8 ... gothic evil
 5. ?.
  Akp adlı Abd maşasi Fethullahçılar, tarikatçılar, işbirlikçilerin oylarını kömüre, altına ve üç kuruşa satmış cahil guruh serzenişidir. aslinda önemli olan yüzde 47 lik kesim degilde bu guruhun karsisinda olan yüzde 53'lük kesimdir.

  (bkz: turk halkinin yuzde 53 u ne olcak)
  6 -6 ... jeam
 6. 0.
  eğer deniz baykal "yetmedi noolucak?" deyip te akp'yle uzlaşmazsa muhtemelen babayı almasıyla bitecek olaydır.vallahi korkuyorum,bu açık alınlı,pis bıyıklı amcamız böyle giderse 60'a da çıkar,70'e de çıkar.karşısında baykal gibi "ana muhalefet gönüllüsü" birisini bulmuş tabi...

  (bkz: gel keyfim gel)

  (bkz: yüzde 47 yetmedi mi al sana 48)
  1 ... etienne
 7. 1.
  kaybedenin hazmedememesini anlarımda, kazanana ne oluyor diye cevap verilmesi gereken soru.
  1 ... brewed and bottled
 8. 2.
  (bkz: topla gel) *
  1 ... free your mind
 9. 3.
  deniz baykal sagolsun *siz yuzde 60 larada ulaşırsınız sayesinde merak etmeyin...burada aziz nesin'in lafına ilişkin bişeler yazılacaksa o ancak yuzde 47 lik kesim için yazılabilir..
  1 ... narkolepsi
 10. 4.
  efendim aziz nesin'in haklı çıktığını seçim gününden sonra daha da haklı çıkaranların açtığı başlıktır.
  gün gelir devran döner,
  kurtuluş savaşında da halkımız uzun yıllar sefalete sürüklenmiş,daha sonra ülke elden gitmeye başlayınca tarihimizde; bütün dünyayı şaşkınlığa uğratan bir şekilde özgürlüğünü kazanmıştır. bir gün ve çok yakında bir gün uyandığınızda savaşa girdiğimizi, ya da ülkenizin parça parça bölündüğünü , açlığın ve yoksulluğun daha da kötüye gittiğini gördüğünüzde anlaşılacak bir durumdur bu!
  ... koala ggecim