bugün

Garip film.
konya yolundayım repliği ile tanınan film.
aklardan gelen seslerdir. önce hızlı başlamayacak göze batmasın diye ama bu yalakaların, bu hırsızların, bu trollerin, bu şeriatçıların hepsi fettullahçılar gibi inleyecek...
görsel
Ali sunal ında aralarında olduğu bir beyaz perde. Ben pek beğenmedim açıkçası cok kufur ve cinsel kurgu vardı. Ali sunal a yakıştıramadım. Biraz daha orjinalliğini kullanabilirdi.
3.5 uğun diğer tabiridir.
başıma bi şey gelmeyecekse, beğendiğim film.

içtiğim biraların da etkisi olabilir. espriler güzeldi. bence.
(bkz: lanet olası paraleller)
feto darbesinden sonra rte nin durumu.
iğrenç ve ötesi bir film. Bu filmi hangi amaçla yapmışlar pes doğrusu.
Efsane komik film. Baya güldürdü. Evet.
Darbe karşısında halkın kararlılığını ve direncini televizyonlardan canlı takip eden Postalsever kemalistten ve fetöcüden duyulan...
filmde ankara'ya canlı bomba olarak gelen bir militan rolü de var. filmin yayınlandığı yıl 2014. yuh lan! geleceği mi gördünüz amk...
ilk yarısında çıktığım film.
dün gece izleme hatasına düştüğüm film. keşke izlemeden önce sözlüğe bir girip baksaymışım. zaman kaybı.

yalnız gonya yolu muhabbetine 7 yaşındaki oğlum bile katıla katıla güldü. ne anladıysa artık.
telif hakkı nedeniyle youtube dan kaldırılmış. küfür etmenin de telifi mi oluyormuş.
hadi belden aşağı espri yaparsın, hadi kötü belden aşağı espri yaparsın, film boyunca bütün cümleler kötü belden aşağı espriler ile gider mi? iyiki sinemada izlememişim. youtube dan da yakında kaldırılır. sanat eseri ya!
Keçiören Ulus hattı minibüsünün, vekaletler caddesinde (bakanlıklar) ne işi var aq dedirten film.
son zamanlardaki gerizekalı filmleri izleme etkinliğimin son halkası. şu anda tv'de oynuyor.
iğrenç,berbat beş para etmez bir film.işe giderken serviste açtılar içim sıkıldı amk.
Dvdsini eveli gün ripledim hıyarlara vesile olması dileğiyle.
(bkz: gonya yolundayım)

bu fragman hariç gerisi tırt filmmiş.
tırt bir film. tavsiye etmem.
hiç izlemedim fragmanı berbat. Ama tuhaf bir şekilde Halit Emmiye güldüm.

NOT: bilen mesaj atsın.

Fragmanda otobüsteki çocuk bir şey diyor Halit Emmide "Benim çıktı bak. LAAAA!" diyor.

ne diyor o çocuk?
Bu filme arkadasimin gonlu olsun diye gidip parama cozur cozur acidim.

Oncelikle arkadasimin gonlunu sikeyim, Sonra senaryoyu. Hayatimda bu kadar berbat bir filme gitmemistim. Icim bayildi amk. Ruhum eridi resmen. Sikis sokustan espri cikarmak nedir bu film cevabi. O bahsettigim arkadas da bana masal anlatma'ya bizim zorumuzla gitti ona istinaden gittim bu filme de. Bana masal anlatma'ya iki kere gittim dusunun.
Hiç güzel olmayan film. Cok sıkıcı. Tek komik sahnesi konya yolundayım diyen dayının olduğu sahne. Verdiğim paraya acıdım. Ah ali sunal ah azcık babandan feyz al yahu hic utanmadin mi bu filmde oynarken. Resmen para tuzaği.