1. 1.
  dayak yemeyi gerektirecek bir harekettir.
  ayrica yusuf yerkel'den once bir asker cekiyor kenara zikmek icin.

  http://www.turkiyegazetesi.com.tr/gundem/157398.aspx
  2 -16 ... jimmy tudeski
 2. 2.
  "Basbakanimizin konvoyuna saldirdilar" diyerek zaten rengini belli etmis a haber. A haberin zaten rengi belliydi de, yandasliginizi bari 302 kisinin vefat ettigi yerdeki acili insanlara karsi yapmayin lan! Vuuuu basbakanin konvoyuna tekme atmaya calismislar olamaaaazzzz hemen sikertmemiz lazim...

  Ulan yatacak yeriniz yok serefsizler!
  11 ... lannoldu
 3. 3.
  adam az kalsın başbakanımızın jipini deviriyormuş. çok ucuz atlatmış olayı başbakan. oradaki zat hak etmiştir bunu.
  8 -5 ... que sera sera
 4. 4.
  ülkede padişahlığın olduğunu zannedenler tarafından haklı görülmüş bir ayrıntıyla açıklanan olay. fakat atlanan şöyle bir şey var ki, ülke demokratik bir cumhuriyet yönetimiyle yönetiliyor. ülkemiz, gerekirse vatandaşını tutuklar. vatandaşını idam dahi edebilir. ama bir kişi gelip de (suçu ne olursa olsun) kimseye tekme tokat girişemez.

  bugün türkiye'ye gelmiş geçmiş en büyük suçlu olan abdullah öcalan bile tekmelenmedi ise, bu adamın kurşun geçirmez bir arabaya attığı tekme neticesinde tutuklanmak üzere askerler etkisiz hale getirmişken yerde tekmelenmesi kabul edilemez. hadi şimdi başka argumanlar bulun. adamın paralelci falan olduğuyla alakalı.
  2 ... markasiz
 5. 5.
  10 günlük darp raporu almış. Hani darp nerde?
  ... 1809 1881 1923 1934 1937 1941
 6. 6.
  Kurşun geçirmez, tank gibi bir araca tekme atmanın bedeli yere yatırılıp dövülmek mi olmalıydı?
  3 -1 ... merhaba ben dogrucu davut
 7. 7.
  çok yüksek ihtimal zırhlı bir SUV a tekme atarak, üstelik başbakanın içinde olmadığı bir konvoy aracına tekme atarak kesinlikle dövülmeyi haketmiş şahıstır.

  hizmet ve koruma aşkıyla yanıp tutuşan yerkel hemen bir tekme ile saldırgana karşılık vermiş, bu sıradada bacağını incitmiştir. tam 7 gün iş göremez raporu almasına sebep olan bu koruma amaçlı hareketinden dolayı sayın yerkel e hemen bir adet üstün hizmet madalyası törenle takdim edilmelidir.

  olayın akpcesi bu.
  1 ... giovanni troia
 8. 8.
  yalanı yandaşları tarafından ortaya çıkarılan kişinin yaptığı hareket bulunan kılıf.
  ... murattemur
 9. 9.
  yusuf yerkel e ne hareket yaparsa yapsin yere yatirilimis birine yerde tekme savurmak kalesliktir. sen basbakanin ozel kalem mudurusun orada devletin gucunu arkana alarak kimseye tekme savurmaya hakkin yok.
  sonuna ama falan eklemiyorum.
  yerkele adam agir hakaret etmiste olabilir. senin bu sekilde davranmaya hakkin yok. amac orda seni sinirlendirip malzeme cikarmakken sende o malzemeyi veriyorsun. yoksa yavsak medyanin umrunda degil adam tekme yemis olmus. maksati hasil ediyorsan istifa edeceksin. kosene cakileceksin. nokta.
  2 ... mukerrer
 10. 10.
  çok yerinde bir harekettir.

  tebrik ediyorum kendisini.
  ... gercekleri soylerim