bugün

oynanmakta olan 8 mayıs 2016 trabzonspor çaykur rizespor maçı'na 1 gol 2 asistle damga vuran genç oyuncu.

edit: 2 gol 2 asist oldu.
Bugün attığı golle bu sezon süper lig de gol atan en genç oyuncu olmuştur.
13 ocak 2017 Bursaspor trabzonspor maçında bir gol bir asistle oynayan genc. Yıllardır ilk onbir oyuncusu gibi maşallah. Bu arada trabzonun oyununda bariz fark var.
Bu çocukta kesinlikle yetenek var. Turkiye kupası maçlarında biraz izledim , çok beğendim. Üzerine koyabilirse Trabzonspor dan daha fazlası için her şey mümkün.
Sunu soyliyeyim, buyuk topcu olacak kapasite var.
Stili ve ayagi gareth bale benzeri.

Trabzona helal olsun, buyuk yetenek.
(bkz: tuncay şanlı)
Yine kendimize göre yıldız yaptığımız futbolcu. iyi yetenekli hızlı akıllı ama erken karar vermeyelim. En azından bir iki sezon boyunca görelim. Böyle devam ederse en kötü Atletico Madrid e transfer olur.
hiç bozmadan devam et kardeşim.

harika bi potansiyeli var. şuan belki de %40 veya 50 sini izliyoruz. umarım en kısa sürede alt yapısı sağlam büyük takıma gider.
ibrahimoviç totti karşımı bir potansiyeli var.ayağı çok temiz çok ince görebiliyor. fiziğide sağlam.

en önemlisi kaptanı olduğu lise takımı ile dünya kupasını kazandı. eminim ki kendisine büyük bi tecrübe katmıştır. sorumluluk nedir diye biliyor.

enes ünal avrupaya gitti şımarmadı. patır patır gol atıyor, futbolu daha iyi öğreniyor.2 sene sonra çok iyi bir golcü olacağına inanıyorum. m.city boşa yatırım yapmaz.

bu kardeşimizde gitsin kurtarsın kendisini. yerli yıldızlara ihtiyacımız var.

dipnot: beşiktaşlıyım.
milli takıma monte edilmelidir.
menajeri fatih terim'in damadı olmadığı için milli takıma alınmayan yetenekli oyuncu.

not: beşiktaş.
Bugün haberlerde PSV eindhoven ın talip olduğunu gördüm. Eğer varsa böyle bir şey hiç beklemeden hemen gitsin. PSV yetiştiricilik konusunda dünyanın sayılı kulüpleri arasında. Işığı gördüler ki talip oluyorlar. 2-3 e falan da almayı düşünüyorlarsa çoktan 10-15 satmanın planını da yapmıştır PSV. O yüzden bu haber doğruysa bir dakika durmasını istemem Trabzon'da. Ben Türkiye kupası maçlarında çok beğenmiştim ki zaten artık lig maçlarında da düzenli forma giymeye başladı.
Bu sezonun parlamış genç futbolcusu.
Önümüzdeki sezon için real betis'le anlaştı kendisi. Bir sezon kiralık oynayacak, 3.5 milyon € bonservis bedeliyle satış opsiyonu belirlendi.

Hayırlı uğurlu olsun.
gelecegi parlak olan futbolcu.
umarim turkiye de fazla kalmaz.
en kısa sürede takımına para kazandırarak yurt dışına gitmesini istediğim futbolcu.

gitsin ki enes ünal dan sonra vitrine çıkan bi yerli malımız daha olsun.
2 sene içinde kaderi arda turan mı yoksa özer hurmacı mı olacak, belli olacak olan futbolcu.

http://www.youtube.com/watch?v=5PlcnpCD7lw
An itibari ile alaves ile oynanan hazırlık maçında çok klas bir gole imza atmış süper beyin.

Büyük topçu olacak.

Milli takım için gelecek vaad eden adamı.
daha çok gelişim göstermesi gereken futbolcu. adam gibi çalışırsa premier lig seviyesine gelebilir.
Bu adam olsun lan! Lütfen olsun! Her izlediğimde futbol zekasıyla, tekniğiyle, koşuları ve paslarıyla beni benden alıyor... yolun açık olsun!
Arsenal'in 10 Milyon € + Jack Wilshere'ü önerdiği iddia edilen trabzonsporlu genç futbolcu kardeşimiz.
ibretlik..

görsel
Bariz gole giden adamı indirdi.
Cezası tek maç.
Hafta içi kupa maçı var.
Galatasaray maçında oynar.
boş topçu. 10 milyon falan veriyorlar yalanıyla milleti yiyorlar.
Ampül gibi taktı. Evet.
bu çocuk kendini salmaz ve üstüne eklemeye devam ederse adam olabilir, bu ışık var. ayrıca attığı gol harikaydı.