bugün

çalışanların kendisini tanımayışının sonucunda o kişileri darp etmiştir.
Sanatçıymış!!!

Ben harput tekstilin falan bi şeyi sandım. Gereksiz, lüzumsuz bir adam. Iddalar doğruysa, en üst limitten ceza alması dileğiyle.
Eve gidince de karısını dövmüştür.
iddia edilen olay gerçekse götün tekidir. Harbi lan kim bu herif. ismi tanıdık bile gelmedi.
"siz benim kim olduğumu biliyor musunuz" cümlesi tek başına "tehdit" suçu için yeterlidir. bu cümleyi söyleyen kişi 6 ay yemiştir. geçmiş olsun.
Lele türküsü güzel olan türkücü. Yeniden bir düzenlemeyle şahane olur.
abisi katil çıkmıştır.

http://www.haberturk.com/...lunun-agabeyi-katil-cikti
Sahte balcı Ekrem incel'in oyuncağı olmuş türkücü. insan bu kadar ucuz olmamalı. izlerken utandım vallahi.
harbiden dalkavuk başka da birşey demiyorum, toz şekerden ibaret şerbetleri bal diye millete kakalamak için bin takla atıyor acaba ekrem'den prim falan mı alıyor diye merak ediyorum bazen.
Ekrem incel ile tv'lerde sahte bal satmak gibi bir misyon üstlenmiş insan evladı. Yalnız tavırlarından da anlaşılacağı üzere müthiş dalkavuk.
Şu an süper tv de program sunan sanatçı. Kahtalı mıce konuk olmuştur.
değişik bir tipi olan sanatçı demeye dilim varmayan garip bir kişi.
Elazığ 'a yakışmayan türkücü. (!)
kendini bir bok sanan türkücü bozuntusu ayrıca süper tv isimli ekrem incel kanalında millete kilo kilo bal mı şerbet mi ne haltsa kakalama yarışında olan türkücü.
Henüz üç yaşında bir kardeşim var, seni ondan bile kıskanıyorum şarkı sözüyle aklımda kalan insan.
Yeni cikardigi albumu cok guzel olan arabesk-turkucu.
istanbul sultangazi ilçesi nüfus müdürlüğüne sahte kimlik çıkarmak için başvurmuş kişi.
olay ortaya çıktıktan sonra olayda adı geçen nüfus memurları ile birlikte istanbul il emniyet müdürlüğünde ifade vermiştir.
(bkz: uludağ sözlük haber ajansı)
zamanında bir hukuk bürosunda stajer olarak çalışan bir çaylaktan duyduğuma göre bu şahıs, icra takibi başlatmak için avukatla yapacağı görüşmeyi beklerken sıkıntıdan dellenip: ulan benim dağda adamım vardır, hepinizi yakarım demesinin ardından bürodan kovulmuş olan bir tuhaf tiplemedir.
2 insanın yaşamına son verdikten sonra kameralar karşısındaki tavırlarıyla "bu ve yanındakiler nasıl insanlar?" dedirtmiştir. değil insan, ölenler hayvan bile olsa bir insan bu kadar pişkin davranamaz. sözlükten atılmamak için bu şahısa burada küfür etmeyeceğim ama şunlar şu ülkede sanatçı oluyorsa, olmuşsa yazıklar olsun hepimize.
dükkanlarda sahne almayı sanatçılık zanneden işlediği trafik cinayetini pişkin pişkin anlatan insan görünümlü yaratıktır.
kazadan sonra kameralar önüne dayı gibi çıkıp:

"şoförün biri sarhoşmuş,
bir şoför daha vardı o da sarhoşmuş,
benim de haberim yokmuş"

ifadesi veren sıçmış insan.
türkücü sıfatını alıp gerçek türkücülere hakaret eden,yanındaki pkk dağ kadrosu kılıklı iki maymunla sarhoş araç kullanıp katliam yapan insanımsı varlık.
ne şoförünün ne de arabadaki diğer arkadaşının alkollü olduğundan haberi olmadığını iddia eden homo sapiens evladı.
tanımadığım etmediğim türkücü. ama içimden şu geçiyor, edeceğim laf için kimse de kusura bakmasın, ama ey harputlu ve saz arkadaşları, masum insanların canına kıydığınız o cip var ya münasip bir tarafınıza girsin.
"henüz üç yaşında bir gardaşım vaaarr.seni ondan bile bebek.." gibi tikican bir türkünün sahibi şahsiyettir.