bugün

(bkz: gökler verdi gökler aldı)
haklıdırlar.
Zira üzerlerine giydikleri resmi üniformanın (bu arada yeni tişörtler çok kötü olmuş) karşılarında ki herkesin itirazsız ne istenirse yapacakları anlamına geldiği şekilde işlenmiştir beyinlerine.
Bir vatandaşın haddine midir beyaz üniformalı bir doktorun şikayeti üzerine turkuaz üniformalı polislere itiraz etmek. O kimdir ki beni neye dayanarak götürüyorsunuz diyebilsin, o kimdir ki madem karşılıklı yaşanmış olan bir olay nedeni ile şikayet var neden şikayet eden de gelip karşılıklı ifade alınmıyor diyebilsin.
Amcam üzerine hero yazılı tişört giyip marş söyleyerek aralarında yürüyeydi ne ters kelepçe takılırdı ne de yerlerde sürüklenirdi.
son havadis: sağlık bakanı içişleri bakanından gaza gelip doktoru açığa aldırmış.
abi bakın şimdi adamlar amcayı öldürmemiş.

atıp tutarak değil kafayla iş yapın.

adamlar ölüme sebebiyet vermiş.

ama işin şöylede bir ayağı var;

amcamız çok fazla engel olmuş polislere. polisler olağandışı bi şey yapmamış. görevleri bu.
yani düşününki tutuklandınız sıkıntı çıkarmadan arabaya gidiyorsunuz bu sırada polis doğal olarak bi şey yapmamalı. yapıyorsa o zaman suçludur.

polislere çok odaklandığınız için doktor gavatını unutuyorsunuz. çünkü adam (amca) evde bakıma tabii olduğunu söylemiş buna rağmen tartışmaya girmiş ukala pezevenk.

hatta ölüme sebebiyet veren doktordur. egosu olmasaydı geri kalanlarda yaşanmazdı.
Polis üniformasını giyerken insanlığından soyunmuşlar.
Eksik olsunlar.
Allah hepinizin belasını versin. Bu kadar açık söylüyorum. Bu sözlüğün %99u da dahil olmak üzere. Hepiniz beyinsiz mahluklarsınız. Adam 82 yaşında diye herşey mübah mı be beynine koduklarım? 82 yaşında diye hastanede olay çıkarabilir, polise direnenilir, istediğini yapabilir değil mi? Sizin beyniniz bu kadar işte. Allahın zeka yoksunları!!!

Polisimizin sonuna kadar arkasındayım. Yaptıkları doğrudur. Hastanede olay çıkarıyorsan, paşa paşa gideceksin karakola. Gitmiyorsan da yersin biber gazını.

Adam öldü diye haklı olmaz. Sapla samanı karıştırıyorsunuz her zaman olduğu gibi!!
Şimdi bunlara küfretsek, hakkımızda soruşturma filan açılır de mi. En iyisi ben gidip siyenin önğndeki köpekleri toplatan orospu çocuklarına saydırmaya devam edeyim.
Açığa alınmaları kesinlikle yeterli bir yaptırım değil. Başlatıldı mı bilmiyorum ama haklarında cezai soruşturma da başlatılmalıdır.
Bu ulkede hicbir sey olamazsan polis olursun diye bosuna demiyoruz. Memleketteki saygin tum mesleklerin ici birer birer bosaltildi.
Yusuf yerkelin akrabası mı polisler.
Hakikaten yuh artık ya böyle kolluk görevine! her geçen gün şahsen daha da çok korkuyorum, böyle diş kovuğunu doldurmayan bir sebepten dolayı ve yok yere ölmekten! bizim polis teşkilatı üyelerimiz birer memur olduklarını ve mafya elemanı olmadıklarını bir türlü kavrayamadılar!
Hiçbir insana sırf yaşından dolayı saygı duymam, insana sadece insan olduğu için saygı duyarım. Birtakım gereksizler her zamanki gibi troll yapmaya çalışmış yaşından ötürü. Yaşından dolayı değil haksız yere gördüğü muameleden dolayı üzgünüz. Adam orada savunmasız bir şekilde hakkını arıyor. Sonucunda gördüğü muamele ortada. Sonuçlarına hiç girmek istemiyorum. Bu ülke, içindeki insan görünümlü mahluklar da cidden midemi bulandırıyor.
kimilerinin doktora gereğinden fazla yüklenmesine vesile olan ifadedir.

doktor görmediği hastaya ilaç yazmamakta haklıdır. hastanın başına bir iş gelse kendinden sorulur.

karadenizlileri bildiğim için, baktı ki karşısındaki laf anlamıyor, polis çağırmakta da haklı olabilir bana göre. sonuçta kendisinin, adama fiziksel müdahalede bulunma, kolundan tutup kapı dışarı etme hakkı yok. onca tatavaya bir saatten sonra can dayanmaz.

ha, ne yapıp yapıp dedenin gönlünü alsa, bir yol gösterebilse daha iyi olmaz mıydı? olurdu. belki denedi olmadı. bilemiyorum. ne de olsa karşısındaki karadenizli.
dizinde derman olmayan bir dedenin ne gibi güçlük çıkaracağını çok merak ettim.

yaşlı insanlar burnunun dikine gider. biraz anlayış gösterip sakinleştirebilirlerdi. sonuçta adam yani kuduz köpek mi? illaki durulacak.belliki endişelenmiş karısı için. belki ilgilenecek eşi dostu yok, adam kendi yetemiyor. polisler sıkılmıştır uğraşmaktan amca hadi diye diye sürüklemişlerdir. namussuzlar.

sağlık sisteminin de anasını öpeyim. hasta kadını neden önünde görmek istersin ki? belki kötüleşmiştir kadın iyice. doktorluğuna değil insanlığına küfredeyim ben o doktorun.

ülke ülke olmaktan çıktı. sürekli stres sıkıntı kavga gürültü. girdiğimiz halin Allah belasını versin.
Dünyadaki hiç bir kod 82 yaşındaki adama biber gazı sıkıp kelepçelemeye değmez.
Konuşarak çözülebilecek olay nereye gelmiş. Dedenin arkada kalan hasta eşi var, adamların verdiği ifadeye bak.
82 yaşındaki adamdan mukavemet mi beklediniz de biber gazı sıkıntız !?
kimi faşistin savunduğu ifadedir.

len insanlık düşmanı yalaka faşist, bu ülkede elinde bıçak yol ortasında kıtır kıtır kadın kesen azgın köpeklerin yanına "hele bir dur hemşerim, cıgara yakak" ayaklarıyla yaklaşıp, kazasız belasız tutuklayan polisler var.

ne demek 82 yaşında adamı darp etmeden, biber gazı sıkmadan kontrol edememek?

ben bu taş kafalı karadenizli tayfasına hepinizden çok ayarım, her zaman anadan doğma haklı olduklarını, laf anlamayacaklarını biliyorum ama bu sebeple adam öldürmek olmaz.
polisin ifadesinde utanç verecek bir şey yok. olanı biteni söylemiş.

devlet olay yerine gelmiş duruma el koymuş. haksızlığa uğradığını düşünüyorsan polisle birlikte gidip ifadeni verirsin ve sonrasında yargı makamları gereğini yapar.

kamu personeline saldırarak kanunsuz iş yaptırırım düşüncesinden ve rezalet çıkarıp polise direnerek yargıdan da kaçarım dangalaklığından toplum olarak bir an önce kurtulmamız lazım.
polislerin değil, katil şakilerin ifadesidir. böyle itlerden polis mi olur?
82 yaşındaki insanı etkisiz hale getirmek için
Ters kelepçe ve bibergazı kullanan acizlerin
Acizane savunması, Kalıbınızdan utanın ezikler.
82 yaşındaki adam ne yapabilir size allah aşkına ya. Adam bastonuyla zor yürüyordur ama mağdur olan nasıl siz oluyorsunuz? Evde bakıma muhtaç eşine ne olacak bu nasıl bi vebal?
He annem he mağdursunuz.
(bkz: el haya vel iman)
Yok artık. Adami oldurmusler birde utanmadan uste cikmaya calisiyorlar.
israil polisi eğitim vermiş bunlara belli.
Görevlerinin ellerinden alınması yetersiz, cezalarını çekmelidirler.
Dedeye tazminat davası açabilirler bu ifadeden sonra.
Polise mukavemet, biber gazının gereksiz kullanımına sebebiyet vermek, orantısız güç kullanımına sürüklenmek vs.
Türkiye'de adalet böyle işliyor.
güncel Önemli Başlıklar