bugün

gitsen bunu dövsen, siktiğimin sapığı devlet nezdinde adam yerine koyulur bir yığın ceza yersin.
'it' lere hakaretten başlık sahibine dava açacağım.

bu sapık 'it' değil, bildiğin su katılmamış orospu evladı.
Böyle şerefsizlikler sadece bizim yurdum insanının aklına geliyo.
o değilde yurdu dağın başına yapmışlar heralde.
bu olayı normal gören aciz insanlar olduğunu görmek gerçekten hayret verici. ananızın bacınızın önünde de yapılınca da mı normal gelecek size anlamıyorum ki. ne anne adam 31 çekiyor yardımcı ol sende biraz adama mı diyeceksiniz. Biraz haysiyet biraz şeref kardeşim. hadi ananızı bacınızı geçtim, herhangi bir okulda okuyan bir kız arkadaşınız aynı durumda kalsa bir el at aşkım sende mi diyeceksiniz. biraz empati yapın.

insanların önünde orospu çocukluğu yapan yapan ittir.

edit: şöyle bir entry incelemesi yaptım da, bu olayı normal görenler hangi seçmen çok belli oluyor gerçekten. bunlar babası öldüğü zaman annesini karı diye alacak tiplerdir.
Ulke o kadar boktan ki insanlar o kadar igrenc ki bir yerden sonra insan "en azindan!" Demeye basliyor. En azindan tecavüz etmemiş, öldürmemiş... pis mahluklarin ülkesi türkiye. Iyice nefret ediyorum artik bu ulkede hala yasiyor olmaktan.
Ya iğrenç ya, gerçekten iğrenç. Akıl sağlığı yerinde olmayan mahallade dolaşan abiler bile yapmaz şunu ya. Bunlar insan değil yemin ederim.
Bunlar hep vardı. Birisini zamanında karakoldan polisle gelip dovdurduk daha orta okul yaşındaydik. Birisiyle mahkemelik olduk. Ne oldu soyliym ilki aklı dengem bozuk diye bağırıyordu. Hastaneye koydular bir iki ay sonra karşılaştık. ikincisinde konu uzamasın davaya kadar yattı zaten deyip davamızı geri cektirdiler. Lisedeydik daha geri çektik.

Düşünüyorum da bence en iyi çözüm dayak. Öyle polisi jandarmayı da karistirmicaksin. Alcam milleti düzelticen bi taraflarını.
yukarıdan videoyu çeken kızın eline 1 şişe kezzap verilmesi halinde kökten çözüme kavuşacak olan sorundur. yukarıdan aşağı serptirecek böyle savurarak ıskalama şansı da kalmaz böylece..
bu iti akli dengesi bozulana kadar döveceksin amk!

bakayım akli dengesi bozulduktan sonra da yapıyor mu?
ulan buna mi şaşırıyorsunuz yaa

bu ülke damacanaya
kediye
köpeğe
keciye
bebeğe
ilkokuldaki çocuğa taciz tecavüz edenleri gördü...

boşuna denmedi cinsel acligin Afrikasidir Türkiye..
(bkz: yeni Türkiye)
şerefsiz bir ittir.

önce başlığı okudum gerçekten köpek sandım bi gülümseme geldi yüzüme.

sonra resimlere baktım yüzümdeki gülümseme yok oldu.

amk köpekler bile bazı insanlardan daha şerefli lan.

vay anasını.
görsel
rezil bir adamdır.

(bkz: yazıklar olsun)
(bkz: orospu çocuğu)
tecavüzcü ak çomardır.
osbir hakkımız söke söke alırız

hata o kızlarda

adam şaaperkana neden oradan geçiyorlarmış ?

muhtemelen psikiyatrik rahatsızlığı olan biri çıkacak.

fazlada sallamayın bakarsın akabeli birinin akrabası falan da çıkabilir.
it demek itlere hakaret olur. itler gururlu, onurludur, çişlerini, kakalarını bile kapatır yaptıktan sonra.
iğrenç bir yaratıktır. şerefsizdir.
yurdun çevresi de inşaat gibi ya da yolu yok. eminim bir güvenlik vs de yoktur. dağın başına yurt açar, güvenliği sağlamasanız çevresinde böyle sapıklar gezer. yazık yemin ediyorum şu kızlara. çocuk sahibi olmak hiç bu kadar zor olmamıştı. öpmeye kıyamadığınız meleğiniz her an bir sapığın tacizine uğrayıp hayatı kararabilir. yazıklar olsun bu devlete.
lisedeyken üst tarafımızda kız yurdu vardı.pencereleri fransızdı bazı yerlerde,pencere de açıksa etekleri uçuşan kızlar boydan görünürdü.ama tabi 31 için teneffüs beklenirdi.
açık ve net orospu çocuğu. ama annesinin bir suçu yok.
güncel Önemli Başlıklar