1. 1.
    bir dolu insana ana avrat küfür etmenize sebep olan tiplerdir, odanızda sakin sakin otururken durduk yere başınız şişer, sinirleriniz yerinden oynar.
    5 ... metalheadbeleg
  2. 2.
    (bkz: yurtta sulh cihanda sulh) lafından bihaber hıyartolardır.
    2 ... talihsiz sokak kedisi
  3. 3.
    Islak tuvalet terliğiyle ağzına ağzına, allah ne verdiyse vurulası soytarıdır.

Ya da kafasını kâh kaynayıp kâh buz kesen duşa mı soksak?

Karar veremedim, du ben bi düşüniyim!
    4 -4 ... zeytinyagli dolma kalem
  4. 4.
    yurtta bağıran adam cihanda da bağırır.
    1 ... mahmut sezar
  5. 5.
    Görgüsüz varoşun tekidirler.
    2 -1 ... katzee
  6. 6.
    görgü kurallarından yoksun kalmış bir bireydir. ya yeterli eğitim verilmemiş ya da verildiği halde alamamış olan insanlardır. eğer kulağında fizyolojik veya patolojik bir sıkıntı varsa saygım sonsuzdur. lafımı da geri alırım.
    1 ... odina
  7. 7.
    altı üstü 2 ay yurtta kalmış bir adam olarak bağırarak konuşanlar değil de merdivenlerden pata küte inen adamlara tirt oluyordum.

benim oda 3 kattaydı, bir gün sakin sakin merdivenden çıkıyorum yukarıdan pata küte bir öküz takımı koşa koşa iniyor. sesleri duydum durdum bekliyorum kenara da çekildimki öküzler zaten birde beni ezmesinler.

en baştaki öküz tam benim olduğum merdivene gelince merdiven dönüşünde ayağı kaydı yuvarlandı arkadan gelende ona takıldı, arkadan gelende ona, lan oda ne bowling topu gibi hepsi ayağımın dibinden kayıp gidiyor.

müstahak size ibneler dedim içimden, duramadım güldüm de yine de dayanamadım iki basamak aşağım da yığılan öküzü de ayağa kaldırdım.

kalabalık yerlerde yaşamak ,terbiye, ahlak ve görgü işidir. bu kavramlar herkes de bulunmaz .şimdi durum nedir bilmiyorum tabi.
    ... hayta38
  8. 8.
    Ekseriyetle araptır.
    ... lorne malvo
  9. 9.
    Gereksiz yere bağırarak konuşan tiplerden nefret ederim ağzını suratını kırasım gelir.
    ... ilgisiz ve sorumsuz insan