bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. .
  yurtsever cephe inisiyatiflerinden biri.

  --spoiler--
  Son zamanlarda emperyalizmin kirli oyunları türlü aldatmacalarla kendisini iyice belli eder hale geldi yani AB, ABD ve onların yerli işbirlikçileri kendi kendilerini meşrulaştırır durumdalar. Önümüzdeki süreçte de bu aldatmacaların ne denli ülkemiz çıkarına olduğunu hepimiz göreceğiz.
  Aslında AB ve işbirlikçilerinin uyguladığı politikalar, doğruyu ve yanlışı ayırt edebilmemiz açısından bize yeni fırsatlar sunuyor. Yurtsever liseliler olarak bize düşen görev; sınıf siyasetimiz ve yurtsever bir bilinçle, üzerimizde oynanan bu körebe oyununu bozmak ve bunları bütün liseli arkadaşlarımızla paylaşmak olmalıdır.

  Barış yerine savaşı, bilen ve sorgulayan insanlar yerine robotlaşmış bireyler yaratmayı, paylaşmak yerine sömürgeciliği tercih eden emperyalizme karşı mücadeleye önce liselerden başlamalıyız.

  Biz Burdur'dan Yurtsever Liseliler, ülkemizin her yerinde, tüm bu olup bitenlere seyirci kalmayan, AB'ye ve oyunlarına aldanmayan Yurtsever Liseliler olduğunu biliyoruz ve örgütlenerek daha da büyüyoruz.
  Ülkemiz toprakları ve okullarımız bir avuç sermayedarın çıkarlarına satılık değildir. Bu ülkenin onurlu ve yurtsever liselileri emperyalizmin aldatmacalarına kanmıyoruz ve AB'ye hayır diyoruz.
  --spoiler--

  kaynak: http://www.yurtsevercephe.org/
  ... steril mikrop
 2. .
  akıllarınca muhalefet yaptığını zanneden zavallılar.
  -1 ... servergazi

alakalı başlıklar