bugün

kyk yurtlarında kızların yatakhaneleri(belki binaları, bilemiyorum) ile erkeklerin yatakhanelerinin birleşik olmaması durumudur.

"hem chp'li hem engelli" şafak pavey ablamızın içine dert olmuştur. kyk'nın edirnekapı ve kadırga'daki yurtlarda yaptığı tanzim nedeni ile böyle bir çıkışı uygun görmüş ablamız. yapılan tanzim neticesinde kızlar edirnekapı'daki yurtlara, erkekler de kadırga'daki yurtlara yerleştirildi bir süreliğine. tabii pavey durur mu, yapıştırmış cevabı. "kız ve erkek öğrenciler ayrı yatıyor. bu ne ayrımcılık" deyivermiş.

ve işin garip yanı, kız yurtlarındaki yatak sayısı artmış oldu bu düzenleme ile. yani edirnekapı'daki yatak kapasitesi daha fazla. fakat öncelik her zaman modernizmden yana olacağından dolayı şafak ablamız önerge vermeyi uygun görmüş. kızlar ve erkekler ayrı yatıyor yahu, boru mu? yemişim yatak kapasitesini.
hepimiz her gece yatip her sabah uyaniyoruz. ee neden o zaman ayri ayri yatiyoruz. . .
(bkz: kaybedenler kulubu)
halbu ki yatakları birleştirip, müdürü de aralarına alıp öyle yatmaları gerekirdi.

(bkz: bunu dedirtti yani artık)
"ya ne olacağdı yaprağam" düşüncesini doğuran hede.
Erkeklerin akillarindaki kiz imgesini bozmamak icin yapilan uygulamadir.gereklidir.
Beraber yatsınlar da yurtlarda bir de kreşler açılsın fikrini akıllara getirendir.
Pışıık
yurtdışında öyle değil, siz odadayken sevişiyorlar vallahi.

(bkz: ben bunu gördüm)
karma yurt önermesini aynı yatakta yatmak olarak gören orospu çocuklarını tespit etmemizi sağlamış şafak pavey önergesidir. karma yurt aynı yatakta yatmak değil, yine olduğu gibi farklı bloklarda kalıp aynı kantini, bahçeyi kullanmak demektir. hiç yurt görmemiş ki bu orospu çocukları yurt kantini cüzzamlıymış gibi erkek - kız ayrıdır. bunu bilmez işte. birlikte yemek yemek ayıp sanırım bunlara göre. önce açıp bi karma yurt neymiş ne değilmiş bakmazlar sonra gelip başlık açarlar bakın laikler çok sapık diye dikte ederler. kendi kendlerini rezil ettiklerinin farkında değildirler.