1. 1.
    bu gün yayınlanan cumhurbaşkanlığı kararına göre, yolcuların yurtdışından getirdiği telefonlara alınan harç (haraç) 1500 TL olarak değiştirilmiştir. hayırlı olsun
    4 ... romabirgundekurulmadi
  2. 2.
    yurtdışında alınan telefon harcı 1500 tl yapılması

halkımız her zaman olduğu gibi gece sessizce yatağında uyurken yapılan değişikliktir.

ulu padişah gazi mareşal cumhurbaşkanımız, yememiş, içmemiş, halkımıza nasıl hizmet yapabiliriz diye gece demeden kara kara düşünmüş ve yurtdışından yolcu beraberinde getirilen telefon harcını 1500 liraya yükseltmiştir.

hayırlı olsun türkiye.
    14 -1 ... fanta diye biliyorum ben
  3. 3.
    babydoll olarak türk vatandaşlığı.
    2 ... hastavilla
  4. 4.
    Az önce Twitter’da gördüm ben de. şu an kullandığım telefonu geçen yaz Hollanda’dan getirip 180₺’ye açtırmıştım. şimdi 1500₺ olmuş. Neredeyse 9 katı falan Maşallah.
    6 -1 ... coffee shop
  5. 5.
    Yurtdışından telefon almanın hiçbir esprisi kalmamıştır böylece.
    ... flat head
  6. 6.
    Siz benim tavuklarımsınız tel örgüyle çevirdim her yandan hiç bir çıkışınız yok diyen devlet baba sayesinde.
    9 ... vigilante8
  7. 7.
    büyüklerden alamayınca küçüklerden almak. işte çağdaşlık..! ve ab den bile ileri demokrasi örneği.
    3 -1 ... gazeloglu
  8. 8.
    normal ülkeler vatandaşlarının hayatını kolaylaştırmaya çalışırken bizimkiler daha da zorlaştıralım, bu yetmez daha da zor olmalı şeklinde takılıyor. ne diyelim.
    5 ... tomris hatun
  9. 9.
    yıllık masrafı 5 6 milyar tl olan sarayın bir şekilde kalkınması gerekiyor tabi.
    6 -1 ... eti cin baba
  10. 10.
    Nasıl olsa her türlü öderler bu parayı kafasındalar bence. Birisi oturup kesinlikle böyle düşünmüş olabilir. “Ulan ülkeye giren telefonun haddi hesabı yok. Bunlar 200₺ ödüyor 1.500 yapalım da onu da öderler nasıl olsa biz de daha çok para toplarız.(nereden çalsak)” Kafasındalar bence başka açıklaması olamaz. 300₺ 400₺ yapsan anlarız da 1.500 nedir insafsızlar.
    ... esmer cocuk