bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bir kyk yurdu odasında tedirgin olmaya yol açar. geceleri içersin gündüzleri ise gözün arkada kalır. hani eve kız atmışız gibi düşünelim. bazıları için kitaptan sonraki en büyük dosttur içki.
    1 ... kuba gibiyim kendi kendime yet
  2. 2.
    (bkz: ileri ergenlik adrenalini)
    ... ali ekber rodos
  3. 3.
    --spoiler--
    viski içiyorsun yurtta niye kalıyorsun a ibine...
    --spoiler--

yukarıdaki tepkiyi görmek denebilir. ulan binlerce aç, parklarda yatan öğrenci var. kyk yurduna böyle adamları alıyorlar. adaletine selamlar olsun dünya.
    2 -1 ... alkolik oldum
  4. 4.
    kalınan yurt yüksek ücretli ise öğrencilerinin viski içmesi normaldir. genel yurttakiler anca bira içer.
    1 -1 ... kuba gibiyim kendi kendime yet
  5. 5.
    ASLAN SAKLAYAMADIĞIM BiR ŞEYDiR ÇÜNKÜ ViSKiM OLCAK BEN SAKLIYCAM ŞAKA GiBi.
    1 ... amedan
  6. 6.
    kyk yurtları bünyesinde yüksek ücretli yurtların da bulunduğunu bilmeyen insanları ortaya çıkartan olay. bu yurtlara girmek için torpil gerekir. 6 ay misafir kalıp yönetimi yıldırarak gireni de vardır. *
    ... kuba gibiyim kendi kendime yet
  7. 7.
    kyk yurtlarının yüksek ücretli bünyelerinin, özel yurtlardan 10 kat daha ucuz olduğunu bilmeyenlerin son çırpınışlarını yaparak saklamaya çalıştıkları viskidir.
    ... alkolik oldum
  8. 8.
    2 yıldır her sene yaptığım olaydır.
    kaldığım özel yurttaki iki kişilik odama bir şişe chivas alıp bitene kadar az az içerim.
    ... ikarus heimdall
  9. 9.
    yüksek ücretli yurtlara yatırılan aylığın genel yurtlara yatırılandan daha fazla olduğunu bilmeyen insanları ortaya çıkartan olay. genel yurtlardan daha ucuz oldukları yüksek ücretli demişler zaten.*
    ... kuba gibiyim kendi kendime yet
kapat