1. 1.
    eğer hatunsanız gayet rahat gerçekleştirebileceğiniz hadisedir.görevliye yakalansanız bile erkek olan görevlinin karşısına şortla çıkmanız yurttaki tüm suç ceza sistemini sarsar.
    3 -1 ... pafküf
  2. 2.
    çok kolay bir işlemdir dediğim başlık. bir adet çanta yetmektedir bu iş için. sonra aynı çantayla boşlar dışarı çıkartılır...
    1 -1 ... suzergecer
  3. 3.
    alkolünü bir miktar adrenalinle almak isteyen gençliğin değişik atraksiyonlarından biridir.yurt müdürüne tam haydi şerefe pozisyonunda yakalanmak olaya ayrı bi güzellik katar.
    ... sne
  4. 4.
    odadaki 5 kişilik çoğunluk sağlandıysa altıncıya o kokuyla uyumak düşer. beğenmedi mi?şikayet etme olasılığı yoktur.*
    1 ... doksanüç
  5. 5.
    türkiyenin her devlet yurdunda olası bır durumdur. heleki kafa arkadaşlarınız varsa o zaman hemen hergün olabilen bir hadisedir
    1 ... silte
  6. 6.
    yanyana duran yatakların birleştirilmesi ve yatağın üzerine mezelerin, kuruyemişlerin yayılması ve biranın kamuflaj amaçlı olarak renkli kupalarda içilmesi suretiyle gerçekleştirilebilecek, kısmen tehlikeli ama çok eğlenceli eylem.
    1 ... ruyagordum
  7. 7.
    efendim cok zevkli bir atraksiyon olmakla beraber eger walkmen marifeti ile muziginiz olursa ve ranzanin ust tarafina kurulduysaniz kendinizi kogus agasi hisetmeniz olasidir.
    2 ... mulayim
  8. 8.
    yakalandıgınız zaman yurt görevlisinden "ya kendinize bir ev bulun yada ben size bulayım"şeklinde bir saldırıyla karsılasmanız an meselesi olan durumdur..kısaca kovulmuşsunuzdur..
    ... winom
  9. 5.
    ilk gün girilen devlet yurdunda etüd salonunda içki alemi yapılması.
    ... diyonsos
  10. 6.
    (bkz: cemaat yurtlarında içki içmek)

tarafımdan şahit olunmuştur.
    ... st27