bugün

kullandığın operatörün yurt dışında pahalı olmasından mütevellit, yurtdışına çıkmadan önce buradan baişka bir operatörün hattını alıp, roamingini açtırıp, yurtdışında onu kullanmaktır. yurtdışında en ucuz internet ve konuşma şebekesinin vodafone olduğunu öğrenirsiniz.
bunu yapacağınızı dillendirdiğiniz bir arkadaşınız der ki "benim vodafone hattım var, bana hatırlat ben işlemleri yaptırıp, hattı sana vereyim" ama siz başka sebeplerden dolayı arkadaşa bunu hatırlatmayı unutursunuz, ve son gün gelip çattığında 2 dakikalık işlem için, 42 dakika uğraşırsınız. o yüzden size eğer "hattımı kullanabilirsin" diyen sevgili bir arkadaşınız varsa, o'na "bana hattını verecektin işlemleri hallettin mi" demeyi unutmayın ki ülke içinde fatura yüzünden ebemizi sken operatörler yurt dışında da extradan zevten zevke uçmasın.
gerek yoktur. gittiginiz her ulkede zaten yerel telefon sirketlerinin sim kartlari 1 euro gibi fiyata satilmaktadir. cocgu ulkelede uzun sure gorusturen on odemeli kartlar mevcut. gidip te turk sirketlerine domalmanin geregi yoktur.turkiye cikisli hatlar her zaman daha pahali olacaktir. ustelik avrupadan bir kart aldiginizda isim , kayit kuyut derdi de yoktur. icindeki kredi bitince cope atarsiniz...
güncel Önemli Başlıklar