1. 1.
    https://www.memurlar.net/...html?utm_source=headlines

tasarruf kapsamında gerçekleşmiş.
    ... salon beyefendisi
  2. 2.
    giden gelmiyor ondandır. zeki birinin türkiye'de ne işi var?
    3 -1 ... hastavilla
  3. 3.
    Tüm ülkenin am.na koydunuz.
    Tüm seçmenlerinizle birlikte amca, dayı ensest ilişkilerinizde can verirsiniz inşallah. Pompei gibi de ibretlik kalırsınız inşallah iç anadolu ve doğu bozkırlarında.
    8 -5 ... rockonbaby
  4. 4.
    Nedeni benim yurtdışında master yapmaya niyetlenmemdir. Bu bakanlar kurulu kesin beni gizlice izleyip ona göre karar alıyor. Bu kadarı tesadüf olamaz.
    9 ... selfcontrol
  5. 5.
    Tasarrufa makam araçlarından değil de eğitimden başlamak mı ?

Yetmez ama evet.
    9 -1 ... emre fosforoglu
  6. 6.
    yine sikiş eğitimden başladı. mükemmel, konuşmuyorum.
    5 -1 ... borulce
  7. 7.
    yahu madem bu yük, bir zahmet elin arap, afrikalı, afganlarını memlekete doldurmayın.

adamlar memleketimizde çatır çatır okusunlar, biz bir yurt dışına gidemeyelim.

ben bu akp seçmeni kadar kendini aptal yerine koyduran başka bir grup görmedim.
    11 ... muhendis tarihci
  8. 8.
    Suriyelilere giden paranın yüzde kaçı eğitime gittide yük diyebildiler acaba.
    Asıl yük suriyeliler mi yoksa eğitime giden Türkiye cumhuriyeti vatandaşlarımı.

Gerçi halk her şeyi kabul ediyor. Seviyoruz demek ki enayi yerine koyulmayı.
    7 ... bir burcu geldi gecti burdan
  9. 9.
    Af edersiniz ama sikerim böyle tasarruf tedbirini.

Bu ülke küllerinden doğduğu yılarda bile eğitimi ihmal etmedi. Yurtdışına nice gençler gönderildi ve bu gençler hem ülkeyi ayağa kaldıracak kadroları oluşturdu hem de ülkemizi akademik alanlarda temsil etti.

Her şeyden tasarruf ettik de bu mu kaldı?

Bu kadar düşmüş olamayız.
    6 ... karacaoglan
  10. 10.
    itibardan tasarruf etmeyenlerin beyinden tasarruf etmesi durumu.
    8 ... pich erkek