1. 1.
    Resmi dili Türkçe olan ülkemde, Türkçe haricinde başka hiçbir lisanla yazılmış, resmi kurum tabelası görmek istemiyoruz

Göktürkçe Armadan Rahatsız Olanlar. Mecliste bir milletvekili de Çıkıp bunlarda kaldırılsın desin allah aşkına!

Biz de bundan Rahatsıziz...

yurdumuzda türkçe hariç tabela istemiyoruz
    10 -3 ... kuresel ikinma 2
  2. 2.
    iyi de ekonomi nasıl yürüyecek dediğim hede. turizm çekiciliği olmazsa ülke kırılır. tabelalar vs. turist açısından iyidir, hoştur.
    2 -3 ... sapyoseksuelizma
  3. 3.
    Ekonomi kürtçe tabelayla güçlenecekse varsın kalsın.
    5 -1 ... kuresel ikinma 2
  4. 4.
    Bence de tüm tabelalar türkçe olmalı. Bu durumun turist sayısı ile hiç alakası yok. Ne yani, ingilizce tabela yok diye turist gelmekten vaz mı geçecek? Hiç gitmek istediğiniz bi ülkeden tabelaları ingilizce değil diye vazgeçtiğiniz oldu mu?
    4 ... simdiburnumuzayacakdyenpinokyo
  5. 5.
    Sözde milliyetçi ergenlerin savunacağı meme. insanlar şaşırmış..
    -3 ... big black dicktionary
  6. 6.
    Hele ki suriyeliler için Arapça tabela hiç istemiyoruz. Bu nasıl bir saçmalık, eziklik anlam veremiyorum.
    2 ... ikindiuykusu
  7. 7.
    TDK saçma sapan kelimeler uydurmak yerine şu taraftan da olaya bakmalı..
    5 ... sabahuykusu
  8. 8.
    Türkcemi Latincemi?
    -1 ... blacklist92
  9. 9.
    Bu tabelalar bu ülke de Asılı durdukça kimse bana tek dilden bahsetmesin ilk 4 madde çiğneniyor Üstelik kaldırılan tabelayı geri astıran bir iç işleri bakanı bu nasıl şerefsizlik tir anlıyamadım.
    2 ... tcdbozkurt
  10. 10.
    Bence ingilizce de olmalı çünkü Avrupa'dan ya da başka yerlerden gelen Turistler olabiliyor, haricinde olmasın.
    2 ... nihilistadam9