bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  22 eylul 2006 konyaspor fenerbahce macinin hakemi.
  1 -1 ... adini unutan adam
 2. 2.
  beden eğitimi öğretmeni dir.
  ... serander
 3. 3.
  Fenerbahçelidir . aynı zamanda beden eğitimi öğretmenidir.
  -1 ... noctivagant
 4. 4.
  22 eylul 2007 besiktas denizlispor maci'nda tarafını belli etmiş hakem. cisse'ye gösterdiği kırmızı kart, beşiktaşlı oyuncularımızı sinirlendirerek kart görmelerine neden olmaya çalışması gibi nedenlerden dolayı galatasaylıdır diye düşümüştüm ama fenerbahçeliymiş. şu an lider kim? galatasaray. kimin puan kaybetmesi daha önemli? galatasaray. haftaya kimin maçı var? galatasaray-beşiktaşk. sen hangi takım oyuncusunu cezalı konuma düşürdün ve diğerlerini düşürmeye çalıştın bilerek? beşiktaş.

  başka sorum yok hakim bey. sadece;

  (bkz: çeşit misin) [ilk entry süper]
  2 -1 ... redwinemania
 5. 5.
  hakem kılıklı, yanlı, gördüğünü vermeyen bir kişidir. beşiktaş-denizlispor maçını katletmiştir. cem papila nın ve erman toroğlu nun akrabası olması muhtemeldir.
  (bkz: aynı bokun soyu)
  1 -1 ... sarp
 6. 6.
  22 eylül 2007 beşiktaş denizlispor maçı'nda cisse denen ayakkabı boyacısı kılıklı adamı haklı olaraktan atan hakemdir. birisinin o ayakkabı boyacısına söylemesi lazım alkışın sarı kart getirdiğini. yoksa her kırmızıdan sonra öyle aymaz aymaz bakabilir. şaşırabilir.

  edit akbayram: ahahaha ayakkabı boyacısına benziyo da bariz
  1 -8 ... kuku goren masum koylu
 7. 7.
  22 eylul 2007 besiktas denizlispor maci'nda allyson ismindeki denizlisporlu futbolcuyu 3 sarı kartlık hareketinin 2'sinde faul vermeyen, 1'inde faul veren, 1 direk kırmızı kartlık hareketinde ise, sadece sarı kart veren hakem.

  cisse'uye gösterdiği sarı kart sonuna kadar haklıdır, ancak (!) siz burada cisse'yi eleştirip, eyyamın kralını yapan, bu hakemi "cisse'yi attı muhteşem maç yönetti" derseniz, sizin futbol anlayışınıza g.tümle gülerim.

  allyson'un nobre'ye yaptığı hareketi avantaja bırakmış, sonra koray'ın yaptığı hareketi avantaja bırakmış akabinde oyun durduktan sonra sadece koray'a sarı kart göstermiştir.

  denizlispor'a kart göstermemek için imtina etmiştir.
  1 -1 ... paleface
 8. 8.
  15 Mart 2008 tarihinde oynanıcak Ankaraspor - Galatasaray mücadelesini yönetecek hakem.
  ... mannak ultraslan
 9. 9.
  29 Mart Cumartesi günü yapılacak beşiktaş fenerbahçe maçını yönetecek olan hakem.
  1 ... arabaciarabayatasget
 10. 10.
  bugünkü samsunspor-eskişehirspor bank asya 1. lig maçını yönetmeye çalışmış ama becerememiş hakem. her zaman olduğu gibi otorite boşluğu yaşamış bu boşluğu da luzumlu, luzumsuz kart çıkararak doldurmaya çalışmıştır. hele ki, 90+2'de eskişehir'den emre toraman'ı oyundan atması evlere şenliktir.

  kendisi kalburun altındadır.
  -1 ... paleface