1. 1.
    yunus günçe'nin emine bulut cinayetine tepkisini göstermek için çektiği video.
    kafana böyle vurduğuna göre en çok sen üzülmüşsün yunus'cum. tamam inandık.

https://video.uludagsozluk.com/v/yunus-günçe-178011/

https://twitter.com/kadra...tatus/1164871891758276608
    2 -2 ... james earl cash
  2. 2.
    Sıkıntısı ne acaba?
    1 -1 ... ditrinulla
  3. 3.
    yunus günçe'nin "Yazarak anlatamazdım" diyerek yayınladığı videodur...anlayana...
    4 -1 ... keshberfo
  4. 4.
    tam bir meriç.

la yunus bu nedir?

kafana vurunca her şey tamam mı?

5-10 kişi şöyle bir toplanın da farkındalık için ne yapabiliriz düşünün.

gerizekalı editi: bu eylemde yunus gunce nin meriçlik yaptığından bahsetmiyorum. adamın geneli, varoluşu meriç.
    -1 ... rockonbaby
  5. 5.
    (bkz: headbang yaparak üzülmek)
    1 ... judas
  6. 6.
    olum bunu da eleştirmezsiniz ya he ? bunu da eleştirmezsiniz yani ? tamam diyin geçin. belki adam samimi ? savunduğun şeyle ters düştün.

bunlara napsan yaranamazsın cidden.
    4 ... mehr drip geht nicht
  7. 7.
    Kafana vurup sosyal medyaya video atacağınıza toplanın 5 10 sanatçı, saraya falan çıkın. Tamam herkes üzüldü bu duruma ama böyle bir paylaşım yaparak hiç bir şey elde edilemez.
    1 -1 ... make it bounce
  8. 8.
    paylaşım yapılarak hiç bir şey elde edilemez diyen arkadaşlar entry girmesin o zaman sözlükte veya herhangi bir sosyal mecrada cinayetler veya toplumsal sorunlarla alakalı. çünkü dediğiniz gibi böyle paylaşımlar yaparak hiç bir şey elde edilemez. bir şeyler yapın sadece. hiç bir şeyi dile getirmeyin. işe yaramaz çünkü dediğiniz gibi.

edit:
    bu adam umrumda falan değil bu arada kim olduğunu bile bilmiyorum.
    2 ... mehr drip geht nicht
  9. 9.
    Adam üzülmüş, hepimiz izleyince üzülmedik mi ben ağladım şahsen ama o ünlü olduğu icin siz illaki bunu trolleyecek ve linç edeceksiniz dimi. Cünkü ülkece gündemi değiştirme konuyu saptırmada üstümüze yok. Asıl olaya kanalize olamıyoruz davranıştaki niyeti göremiyor hemen lakaytca dalga geçiyoruz. Tabi adam ünlü ya duyguları yok evet, gündem olmak icin sov yaptı evet.
    3 -2 ... mrltln
  10. 10.
    olm artık yapılan şaklabanlıkların kadınları kurtarmadığını, yazılan birkaç agresif sözün kadınları geri getirmediğini birisi şunlara söylesin.

sanatçı eleştirmiyor, fiile geçmiyor, böyle garip garip hareketler yapıyorsa, şanatçı dedim bu arada affedin; hukuk işlemiyorsa, cehalet eğitimle biçilmiyorsa, daha böyle çok kadınımızı kaybederiz.

buraya gelip şuna aşırı tepki vermenin, olayının ciddiyetini idrak edemeyip, hala goygoy yapıp, adama meriç vs yazanlarla bu memleket zor ilerler.

eğitim öyle hoş bir şey ki, her gün biraz daha anlıyorum.
    3 -2 ... yikanmak istemeyen cocuk