bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    gta vice city'den ilham alınarak, gta müzikleri ve efektleriye donatılmış inşaat reklamı.
    reklam sektörüne yeni bir soluk getirmiştir.
    `https://video.uludagsozluk.com/v/yunus-bülbül-ün-oynadığı-reklam-filmi-88133/

`
    1 ... dovmeliveokuldankacanliseli
  2. 2.
    dünyanın en kötü reklamları listesine ilk sıradan girecek reklamdır.
    ... neyazsamoncedensecilmisdiyor
  3. 3.
    an itibariyle imdb top 250'ye girmiş bir başyapıt. akademi ödüllerinde yunus bülbül en iyi erkek oyuncu, gökhan güney ise en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülüne aday gösteriliyor.
    (bkz: bu yazıları yazarken utanmak)
    1 ... izmirlibambam
  4. 4.
    ülkedeki reklam anlayışını gözler önüne süren kalitesizlik abidesi.
    ... yeralti zamburu
  5. 5.
    senaryosunu muhtemelen ajdar anık yazmıştır. ulan yeminlen ben bile yazsam daha kralını yazardım. bu kadar spotluk olmaz.
    ... jarrus
  6. 6.
    gökhan güney, yunus bülbül' ün babası rolünde. gerisini siz düşünün.
    ... kuba gibiyim kendi kendime yet
  7. 7.
    (bkz: başkası adına utanmak)
    ... basak burcu errrkegi
  8. 8.
    yerel kanalarda sık sık izleyebileceğimiz türden bir reklam. Ailevi nedenlerden dolayı bu tip reklamlara aşinayım, o yüzden bana çok sıradan geldi.Canlı yayında koluna tüy dökücü sürüp ''mis gibi oldu'' diyen adamlar var. bu ne ki?
    1 ... arpadam kaymakpuruzu
  9. 9.
    yunus bülbül'ü özleyeceğim aklıma gelmezdi arkadaş. ekranda görünce hüzünlendim vallahi. evet lan bücür cadıyı bende izledim ne var? reklam mı? reklam affedersin ya...ak gibi olmuş o ayrı.
    ... intikam guzel sey
  10. 10.
    pepsi'nin ramazan reklamlarını yapan ajansın imzasını taşıdığına ihtimal verdiğim görüntüler bütünü.
    ... bir nefes hayat
kapat