bugün

sagopa kajmer'in nufüs cüzdanında yazan ad ve soyadı.
http://www.tr.wikipedia.org/wiki/Yunus_%C3%96zyavuz
türkiyenin en iyi rapçisi. sagopa kajmer aka dj mic check aka kafkef aka yunus özyavuz
yunus gördü netti
namıda değer sago...
hem sagopa kajmer hem silahsız kuvvet hem de dj mic check
samsunludur...
aka kelimesi yerine mahlas kelimesini rape kazandırmış insan.başkaları kullanıyormu bilmem ama kendisi ilk adımı atmıştır.*
adamdır,duygusaldır,pesimisttir,türkiye'nin en iyi söz yazarı ve rapçisidir...*** *
çok sayıda müthiş şarkıya imza atmış deha.
istanbul üniversitesi fars dili ve edebiyatını bitirmiş, sözlerinde çokça farsça kelime içeren rapin oğlu yaşlı çocuk yunus özyavuz...
ayrıca öss de 1996 sözel türkiye birincisi olmuştur.**

edit;eksileyen ruh hastası amacın ne.

edit2; ne birinci olmasında ne şarkıcı olmasında bir etkim yok eksileyip durmayın amk.
(bkz: yasli cocuk)
Pesimist orkestra ile yoluna devam eden, söz cambazı, pesimist kötü adam.
dini görüşünü bu kadar açık yaşadığı için beni kendinden soğutmuş insan. oysaki büyük hayranıydım.
sagopa kajmer mahlaslı rapper/rapçi. parçalarının kalitesinin gittikçe düştüğü kanaatinde olduğum, bir zamanların parlak, şimdilerin ne yazık ki sönük yıldızı.
Bir zamanlar 11 yaşındaki kız çocuğunun kafasına şakacıktan oyuncak kalaşnikofla vurduğu iddaaları yüzünden zor anlar yaşayan dini bütün repci. Cübbeli ahmet hoca'nın eurovision'a aday gösterdiği, katılmasını dilediği repcidir kendisi.
cümle mühendisi.
Dönemin ve büyük bir neslin müzik odağıdır. Genç yaşında Türkçe rape nefesini vermiş hiphopun her dalında boy göstermiş şimdilerin başarılı prodüktörüdür. (bkz: ozan)
Sagopa Kajmer'in bize ihanet etmesinden sonra bu ismi ile söylüyorum, Edip Yüksel adlı birini takip ediyor ve eski sevenleri Twitter'dan aşağılamıştır ve dinden çıkan bu dinsizler bunlarla sınırlı kalmauyıp tüm Rap'çileri de Twitter'dan engel atmıştır. Bu adam dinlenmeye değmez.
müthiş beatleri olan müzisyen.
Asıl ismi sagopadir eski mahlakasi dj checkdir eskiden kaliteli şarkılar ve beatler yaparken şimdi şarkı kalitesi dusmustur , ama beatleri güzeldir .
Yunus Özyavuz'a yazdığım diss;
(bkz: ayhan gazi gülcü her şey ortada)
deha.
fanatik olarak olmasa da çok severim.
sagopa kajmer'in sivil hayattaki adı. yakın arkadaşı olsam ona yunus derken çok zorlanırdım. sanki "sago" lakabı adama yapışmış gibi.
sagopa kajmer'in ismidir.
sagopa kajmer'in ismi, samsunludur.