1. 1.
    TSK ile yunan ordusunun kıyasının yapıldığı video. Adamlar da nasıl bir göt korkusu varsa artık.

https://youtu.be/gULrtmXIe2c
    2 -1 ... orjinaldeli
  2. 2.
    bu adamlar benim nefesimi daraltiyor, onlar adina utaniyorum, vala bak.

sen helen soyundansin, kendine gel, ecdadini unutma, bu ne zibidiliktir be!

einai oloi poustis, ilithoi malakes.
    -2 ... arxaggelou
  3. 3.
    rahmetli mehmet ali birand pek severdi bu karşılaştırmayı, en ufak bir krizde hemen ülkelerin askeri gücünü heyecenlı heyecanlı karşılaştırırdı. canı rahmet istedi canım benim ya.
    -2 ... ibni maymun
  4. 4.
    bence çok zorluyorlar.

işbu güney avrupa geografyasında iyi kötü en iyi anlaşabildikleri ülke, soy, kültür biziz. bize yanaşacakları yerde daha da kaçınmaları ilginç, enteresan.

soğuk ege sularını bu denli özlemenin ne anlamı var bilemiyorum.
    -1 ... alpertunna
  5. 5.
    istanbul kadar nüfusu yok, asker blrbmrrmi sesi duysa yerinde çakılı kalıyor ya da geri çekilmenin yollarını arıyor 500 yıl tebamız olmuş ve gelişmiş, son yüz yıldır sömürülüyor itiraf etmediler Osmanlıyı arar hale gelmişler hatta AB sonumuzu aldı Osmanlı yüzde 10 alırdı diye pankart bile açtılar gösterilerde

Bu Türkleri küçük düşürmektir lig atlamamız elzem, Yunan kim Yunan kim oluyor ya

Bu CHP nin istemezük zihniyetinden kurtulup hamlelerimizi sıklaştırmamız gerek savunma sanayini daha da geliştirmeliyiz

ABD Japonya Çin Rusya Almanya Fransa ispanya italya birleşik krallık

Bu grubun içinde yer almalıyız aakari olarak kıtaslamayıda bunlara göre yapmalıyız

Tank uçak olayından sonra

ilk hamle nükler enerjiyle çalışan uçak ve nükleer enerjiyle çalışan denizaltı olmalı
    1 -1 ... isminiunutanadam
  6. 6.
    böyle bir karşılaştırma yapılması türk silahlı kuvvetlerine hakarettir. sen kimsin amk?
    1 -1 ... huni kolisi
  7. 7.
    Yunanistan rakibimiz değil. Dostumuz hiç değil. imrenebilir ama davranamaz.
    ... luzumsuzbiliyorum
  8. 8.
    Ezik lan bunlar haha
    Adamların kafa türkler bize saldıracak diyr dolduruluyor resmen programa bakar mısın ?
    Yunanların beyni yıkanmış ve yıkanmaya devam ediyor.
    ... mosinnagant
  9. 9.
    türk ordusu fetö sızmasından sonra hala yek vücut olamadı nerdeyse haftada bir onlarca muvazzaf gözaltına alınıyor, siyaset tarikat felaket bir şekilde yuvalanmış şimdi yeniden yapılanıyor ne yöne gideceği belli değil. milgem projesi hakkında devrim arabasına benzemeler başladı dedikoduları var. Savaş birlik beraberlik dayanışma ile kazanılır, amerika dünyanın en güçlü ordusu vietnamdan kat kat üstündü ama halkının içine sinmedi ordusuna destek vermedi ve yenildiler. trük ordusunun gücü ihadan füzeden gelmez, milletiyle beraberliğinden gelir son 16 yılda bu çöktü en büyük tehlike bu.
    2 -1 ... senrey26
  10. 10.
    Komik olan kıyaslama. Yunan ordusunun dengi olsa olsa bosna, makedonya, andorra, portekiz vs. Orduları olurdu.
    ... birinizdegunesolsun