1. 1.
  lozandan değilde fikri ortaya atandan memnunlardır. onun döneminde kaç tane adanın üstüne oturdular gık demedi..
  10 -2 ... mel mel bakan gibson
 2. 2.
  üstad ın neden lozan a tepki gösterdiğini anlamışsınızdır umarım.
  2 -1 ... birsabahgelecekkardanaydinlik
 3. 3.
  Yav he he refresh yapınca güncelleniyordu hemen.
  ... atlant isten gelenadam
 4. 4.
  savaş sonucu yapılan antlaşmalar ancak savaşla ortadan kalkabilir. lozan antlaşması yunan'ın megalo ideasına vurulmuş bir darbedir, istanbul, izmir, bursa hayali kuran yunan bu antlaşma ile meriç'in gerisine çekilmiştir. yani yunan bu antlaşmadan memnun falan değildir, hiçbir zaman olmamıştır.

  ama buradaki mesele memnun olup olmamak değil, yunan eski yunan değil çünkü, lozandan olmasa da şu anki durumundan memnun, istanbul'u konstantinopol yapmanın mümkün olmayacağını farkındalar.
  2 ... ateistvaiz
 5. 5.
  doğal mevzudur. anlaşma kelimesini birini s.kmek olarak algılayan zımbırtıların durumu anlaması beklenemez. Adı üstünde amk anlaşma. bir anlaşma adil olursa, tüm taraflar memnun olabilir.
  3 ... huskerrr
 6. 6.
  yanlış bir tespittir. lozan'dan değil, adalara babasının malı gibi konduğu halde ses çıkarmayan zihniyetten memnundurlar.
  3 -1 ... himmet abey
 7. 7.
  bismillah

  Yenildikleri, denize döküldükleri(!) Halde kârlı çıkmalarından kaynaklı. Sorarsan izmir'i kurtardık, lan zaten izmir bizim toprağımız değil miydi? E onun üstüne bir sürü adayı verdin. Hoş izmir hala kurtulmuş gibi durmuyor ama o başka konu.
  1 -7 ... allium sativum
 8. 8.
  bugün kılıçtaroğlu,çipras gibi lozan tartışılmaz dedi.
  1 -1 ... exscalibur
 9. 9.
  Adaları lozandan önce kaybetmediğimizi Şanlı Osmanlı’nın adaları elinde tuttuğunu italyanların adalarda güneşlendiğini zanneden insanların hala yaşadığını gösteren başlıktır.
  2 ... skdrmanik
 10. 10.
  Yunanlılara fikrini soran mı oldu aq.
  1 ... sahiden iyi mi geceler