1. 1.
  https://www.sabah.com.tr/...in-goruntusu-ortaya-cikti
  -3 ... usualsuspects
 2. 1.
  ulan nasıl bir mantık bu anlamak elde değil. görüntülerin yunanlar'ın denize dökülme görüntüleri olduğunu söyleyip, yunan denize dökülmedi demek nasıl bir kafa? Sonuç olarak görüntü belli bir açıyı ve belli bir zamanı kapsıyor. Görüntüler ''denize döküldü'' iddiasını yanlışlamak için değil doğrulamak için kullanılabilir. Daha doğrusu kullanılabilirdi. Eğer kadrajda yunanların denize dökülme görüntüleri olsaydı. Son tahlilde;

  Göstereceğin kaynağı sikeyim derdi bizim rahmetli bir komşumuz.
  edit: gavur izmir de siksin knk.
  4 -3 ... geri zeki
 3. 3.
  Kemalistlere laf edeyim derken yunan'ın eline geçmemek için kendini yakan Ayşe'ye, hasan tahsin'e, Yörük ali efe'ye, Gördes kızı makbule'ye, demirci'nin efelerine ve bu vatan kafir çizmesi altında çiğnenmesin diye canını veren her bir şehide, her bir gaziye ağız dolusu kufreden vatansızlara dert olmuş görüntüdür. Lakin bu kadar sığ, bu kadar cahil insanları yonetmek çok zor değil. Yunan'ı denize dökmek diyince kıyıdan ittirmek zannedenler için Mustafa kemal Atatürk ve onun silah arkadaşlarını anlamak ihtimal dahilinde değildir.
  2 ... abaninaltindakisopa
 4. 4.
  büyük taarruz 22 ağustos'ta başladı, süvarilerimiz 9 eylül'de izmir'e girdi. yani izmir'i iyi teçhizatlı ve iyi tahkimatlı 200.000 kişilik yunan ordusu'ndan kurtarmak sadece 19 gün sürdü.

  ya fırat kalkanı ve zeytindalı harekatları ne kadar zaman aldı?

  son olarak, kahpe diye böyle nankör enikleri doğuran dişi kancıklara derler.
  2 ... rumeli71