1. 1.
  zamanında nasıl ayarı vermişsek bitmek tükenmek bilmeyen korku. hertürlü anti prapagandaya başvuruyorlar. ya tamam kardeşim bir şey yapmıycaz desek de boş. ahanda link i http://www.e-grammes.gr/turkman.htm
  2 -4 ... aabi
 2. 2.
  evet korkarlar.Burada cok yunanlı arkadasım oldugu için bunun nedenini cozdum sanırım.Bir kere hep tarih derslerinde barbar oldugumuz anlatılıyor.Heryeri yıkıp doktugumuz.Herseyı dunyanın kotulesmesı ıcın yaptıgımız soylenıyo.Hep tecavuzler, yağmalamalar yapıldıgı yazılıp bu genc lıselı arkadasların beynıne sokuluyor.Eee şimdi nasıl olsunda bizden korkmasınlar.

  (bkz: yunanlıların ataya bakısı)
  1 ... hendrix
 3. 3.
  bu korkudandır ki tarihte futbol takımları bizi hiçbir maçta yenememiştir, yakın zamanda avrupa şampiyonu olmalarına karşın.
  ... indoor rain
 4. 4.
  (bkz: doktor korkuyorum)
  -1 ... trinfr
 5. 5.
  zamanında atalarımızın verdiği dersten dolayı kaynaklanmaktadır.
  (bkz: 1071 malazgirt meydan dayağı)
  ... barisahmet
 6. 6.
  (bkz: madem ki türksün göster ürksün)
  -1 ... aksak tirtil
 7. 7.
  tarihin çarptırılması sonucu ortaya çıkan yanlış bir korkudur. evet geçmişte yunanlılarla pek çok savaş yapmışızdır millet olarak, 1048 dandanakan dan itibaren başlayan bir süreç söz konusudur ki en son kardak olayında ciddi bir kriz yaşanmıştı. yunanlılar tarih kitaplarında türklerin barbar olduğu, haksız yere onları vatanlarından ettiğimiz, işkence uyguladığımız, yatığımız, yıktığımız gibi senaryolarla aldatılıyorlar ki adamlar artık bu olayı bilinç altına atmışlar görüldüğü üzre. fakat kaşınan, yakan, yıkan, ülkemizi işgale kalkışan da bizzat kendileridir. geçmişte yaşanan olaylardan yola çıkarak günümüzdeki toplumları, milletleri düşman olarak görmek sakıncalı bir davranış olsa gerek. düşman olarak görüyorlarsa onların sorunudur bu. uyulması gereken bir kural vardır sadece; uluslararası ilişkilerde dostluk olmaz, sadece milli menfaaetler söz konusudur.
  1 ... sophie
 8. 8.
  (bkz: yunanlıları bizans lı sanmak)
  -1 ... imhotep
 9. 9.
  yunanlılar 1. dünya savaşı sonrasında, osmanlı'nın mağlubiyetinden faydalanarak, batı anadoluda sivillere çektirdiklerinin yanlarına kar kalmayacağını, er ya da geç cezanın kesileceğini düşündükleri için, türkiyeden, tabiri caizse "it" gibi korkmalarının sonucu olarak doğan, paranoyakça yaklaşımdır...
  -1 ... ismini vermek istemeyen yazar
 10. 10.
  haklı bir korkudur. kınamamak gerekir. türkiye'nin 80 milyon, kendilerinin de 10 milyon olduğu düşünülürse korkunun artmasını da beklemek gerekmektedir.
  ... arabaciarabayatasget