bugün

yunanistan parlamentosunda tr üretimi insansız deniz ve karada gidebilen tank konuşulurken, bunun üstüne kavgalar edilirken, bizim türk milletinin şu ülkede bu kadar, bu ülkede bu kadar neden bizde yok demesidir.

oturduğu yerden duyar kasmayı seven milletiz. herkes konuşur, kimse icraat yapmaz.

hadi sen muştasın, istanbuldasın. antalyanın veya komşu şehirlerin itfaiyeleri daha birlik olamıyor. neden sizce?
yahu bir dönüp bakın antalya ve komşu şehirlerine hangi partiler iktidarda.

salak milletimiz yine başa saldırıyor. salak abi. süzme salak.

kaçınız belediyecilik hakkında bilgi sahibi? konu sizce yangın uçağı mı yoksa birlik olabilmek mi?

duyar kasan aptal kekolar.
yunanistan'ın 44 yangın uçağı var bizim yok.

sorun ne?

kalkmış insansız deniz aracı, insansız tank yazmış.

orman yangınları ile bunun ne alakası var ampul kafalı?

2002 yılında thk'nin 19 uçaklık yangın söndürme filosu vardı, iktidara gelir gelmez türk hava kurumuna savaş açıp kurban derisi gelirlerini tarikatlara, cemaatlere verdiniz, o cemaat de kalktı darbe yaptı.

bu arada türk hava kurumunu şikayet eden adam da aynı zamanda türk hava kurumunun onursal başkanı.
görsel

ulan ne rezil insanlarsınız be.

biz istiyoruz ki devletimizin kendine ait yangın söndürme filosu olsun, yunanistan'ın var, italya'nın, ispanya'nın, fransa'nın, rusya'nın var. biz de olsun istiyoruz, gerizekalı kalkmış insansız tank diyor bana.

sana insansız tank yapma diyen mi var gerzek herif?

sarayın 4 günlük masrafı ile thk'nin uçaklarının bakımını yaptırsana...
ulan keko çıkıp kulaktan dogma boş bilgiler ile konuşuyorsun.

köpek gibi algı kasılıyor bu yangınlardan dolayı. oluşturulan algıda teknolojik olarak üst seviye çalışmalara imza atmış bir ülkenin daha yangın uçağı yok denilerek tüm başarıları gölgede bırakılıyor ki kör köpekler ne anlar?

bu olaylar her zaman bir deneyimdir. kim bilebilir 3 5 orospu çocuğunun kundaklama yapacağını?

hayır bu orospu çocukları bunu neden yapıyor onu da düşünmeyen sik kafalı insanlar bu algıya alet olmaktan başka bir bok yemiyor. terörist yandaşı köpekler.
göbek atmayın kardeşim, çözüm önerileri sunan insan olun, herkes eksiklerin farkında, eksikler sağda solda duyar kasarak toplanmıyor.

kriz yönetimini herşeyden önce halkın yapıyor olması lazım ki ülkede düzen olsun. kobay koyunlar gibisiniz.
bizim uçağımız yok değil ki neden ağlıyoruz?

https://www.youtube.com/watch?v=aUKUW-T_e-w
Orman bakanlığı var söndürme uçağı yok diye ağlamak.
bak nasıl hakaret davası açıyorum sana iyi izle.
Başkanın 13 uçağından sadece 1 tanesiyle 77 tane söndürme uçağı alınırdı diye ağlamak.
Bizim yok değil ki.

Sorun kullanmıyor olmamız. Sorun 11 milyonluk yunanistan ın bizim de elimizde olan ve kullanmadığımız teknolojiyle bize artislik yapması.
"kimse icraat yapmaz."

bakkaldan maket uçak mı alıyorsun aq.
Kafasına atılan çayı kapmış, içmiş, kafa yapmış, havlıyor köpek...

Yala yala, belki üstüne bir de kemik verirler.
Yarım saattir şu denizde yüzen tankı düşünüyorum. Arkadaş heralde Avusturya’nın motor ambargosuyla elimizde kalan Altay tankından bahsediyor. Veya Araplara satılan “Tank Palet Fabrikasında” üretilecek heralde bu yüzen tank. Belki de temeli dahi atılmayan Togg fabrikalarında gizli projedir. Yok yok istanbul’u ikiye yarıp kıyılarını Araplara satınca Kanal istanbul’dan fırlayacak belki de. Belki de Erdoğan’ın fırlattığı çaylar gizli projenin planlarıdır. Kafamda deli sorular…
Yandıktan sonra mı alacağız 30 yıl heba oldu 1 ağaç 30 yılda yetişiyor.

Sizin gibi 9 ay içinde peydah olmuyor arsız insan müsfetteleri.
https://www.uludagsozluk....ra-moskovaya-cami-yapmak/

ağlayacağına yunanistan'dan yardım iste.
Ok. Ayağına taş değmesin.
Aglayan biz degiliz. Ulke yonetip, sucu yine muhalefete atan kafasizlar.
adam hala birlik olabilmek diyor.
kiminle birlik olacağım ormanları yakan piçlerle mi ?
yoksa yanarken saçını tarayan hükümet ve yandaşlarıyla mı ?
orman yakanları aklamaya çalışan orospu çocuklarıyla mı ?

edit: adam demişim kusura bakmayın.bundan ne adam olur ne adem.
istersen beni de dava et, dingil.
https://www.youtube.com/watch?v=LMjPBQVbd50

ağlayanlardan biri...
itibardan tasarruf olmaz diyen adamın uçuracak bir yangın uçağı yok. itibara dikiz, istanbuldan küçük Yunanistan bizde var gönderelim dedi, itibar zedelenmesin diye "Sagol cnm ya gerek yok" demişler. Bir insanın her yaptığı şey mi zarar verir. Veriyor.
O değilde, benim asıl düşündüğüm nasıl bir şerefsiz olmak lazım ki, ülke cayır cayır yanarken tek derdin akp yi korumaya çalışmak olsun