1. 1.
    Kemalist kitledir.

Kemalik finolarin, ikinci vatanları yanıyor, onun için zirliyolar yahu.

insanın atese iki odun atası geliyor.

Ayranımı içip yangını seyrediyorum.
    2 -22 ... atechso
  2. 2.
    kemalistler normalde helen ulusuna karsi her turlu kotu seyi dusunuyorlar. evet. fakat onlar da insan. dolayisi ile buna "aglamak" ile "aglamamak" arasinda insan olmak gibi bir fark var.
    1 ... arxaggelou
  3. 3.
    her yangının arkasından ağlanır.
    1 -1 ... monk of monkmountain
  4. 4.
    Ne kemalisttir ne başka bir şey.

içinde az da olsa vicdan olan kitledir.

Orada ölen insanlık başka bir gözle olaya bakmıyorum ne dinine ne etnik kökenine.
    7 ... sekhmet07
  5. 5.
    suriye veya ırakta falan olsa itfaiyeye söverdik de yunanistan onlar gibi değil.
    3 -1 ... forza antalyaspor
  6. 6.
    duyarlı kitledir.
    çünkü hissedebilen için acı evrenseldir.
    acının dini, dili, ırkı, mezhebi yoktur.
    9 -1 ... oteki yuzde ellibir den biri
  7. 7.
    siz ülkede otel yakılır onlar zaten aleviydi der sevinirsiniz, dünyanın bir yerinde uçak düşer onlar zaten gavurdu der sevinirsiniz,Yunanistan da insanlar canlı canlı yanar sevinirsiniz. Tek mutluluğunuz ölüm ve acı.Sizinle aynı havayı solumaktan ve insan kimliği taşımanızdan utanıyorum.
    4 -1 ... kuafor cengiz
  8. 8.
    Bir bedeviye " Allah senin kalbinden merhameti kaldırmışsa ben ne yapabilirim" diyen Peygamberimizin (SAV) dediğinin aynısını diyorum. Siz tef çalıp oynamaya devam edin. Hatta utanmadan yanan insanlar üzerinden makara yapın ! Allah belanızı vermişse benim size yapabilecek neyim olabilir ki !
    5 -1 ... prince of mirkwood
  9. 9.
    şimdi bu iti adam yerine koyup beni çaylak yapacaklar en iyisi içimden saydırmak.
    ... munir bey
  10. 10.
    aynı yangın iranda ya da arabistanda çıksa (orman da yok gerçi) mutluluktan 4 köşe olurlar.
    -4 ... masklavi