1. 1.
  Yunanistan Milli Futbol Takımı Yunanistan'ı uluslararası organizasyonlarda temsil eden futbol takımıdır.

  2 kez avrupa kupasına katılmış ve 2004'de şampiyon olmuşlardır. 1 kez de dunya kupasında yer alıp ilk turda elenmişlerdir.
  ... cnyt
 2. 2.
  24.03.2007 Tarihinde Georgios Karakiskakis Stadinda oynadiklari macta Turk Milli Futbol Takimina 4-1 yenilerek ayari yemis takimdir. Milli takimimiza karsi Hazirlik maclari dahil olmak uzere henuz galibiyet alamadiklarinida hatirlatalim.
  ... migfer
 3. 3.
  (bkz: rum çocukları)
  ... maymunlarcehennemi
 4. 4.
  şu anki formu gelip geçicidir. birkaç sene sonra önüne gelenden üçer beşer yemeye devam edecektir. tarihinde olduğu gibi.

  edit: sözlükteki yunanlılar'a selam ederim.
  4 -2 ... indoor rain
 5. 5.
  yeryuzunde en sahsiyetsiz futbol oynayan milli takimdir. cakili, ne olursa olsun 1 adim ileri gitmeyen 5 defans oyuncusu, butun gol umutlarini duran toplara baglamis bir takim yeryuzunde bunlardan baska kalmadi. liechtenstein milli takimi bile daha haysiyetli top oynuyor bu palikaryalara nazaran.
  2 ... migfer
 6. 6.
  http://www.epo.gr/default_uk.asp

  (bkz: HELLENIC FOOTBALL FEDERATION)
  ... yamuq
 7. 7.
  ne kadar sıkıcı bir anlayış da olsa en azından kendi çapında bir futbol anlayışı olan takımdır.
  şu an için futbol bilen herhangi birisine "yunan futbolu" dediğimizde defansif anlayış ilk akla gelen olur. aynı soruyu "türk futbolu" dediğimizde akla pek bir şey gelmemekte.
  1 ... zebellah
 8. 8.
  tebrik edilmesi gereken bir takımdır. adamlar gayet soğukkanlı oynayarak maçı kazandılar.
  -1 ... neilknedesonsamuray
 9. 9.
  bir akdeniz ülkesinin milli takımı olmasına rağmen kolay gaza gelmeyen bizimkilere bu akşam iyi bir ders veren takımdır.
  ... dela
 10. 10.
  bu adamlarin oynadigi futbola $ahsiyetsiz demek iddia ediyorum malliktir. bir kere bu iyi futbol, hatta sadece futbol anlayi$ina bagli. iyi futbol 3-4 forvetle sahaya cikmakla mi olur?

  ben sana bir $ey diyim mi? futbol, eger sahaya yansitmak istedigin $eyi yansitabiliyorsan iyidir. yani futbolunu kimseye begendirmek zorunlulugun yoktur. eger kazaniyorsan iyisindir. cunku sahaya kazanmak icin cikarsin. eger 90 dakika kapanip kontrataklarla gol atmak ise taktigin ve 90 dakika gol yememi$sen iyi oynami$sindir. tabi benimle ayni $eyi du$unmeyen salaktir diyenlerin cogunlukta oldugu bir ulkede bu adamlarin futbolunun begenilmemesini yadirgamiyorum.

  ayrica ben bayiliyorum bu adamlarin oynadigi topa. avrupada $ampiyon olabilecek kadar karakterli, sistematik bir futbol oynuyorlar. bana yeterince tat veriyorlar. futbolu atip, tutmaktan ibaret sananlar, sahadaki mucadeleyi umursamayip sadece gollere bakanlar bu adamlari begenmez ayrica. kendilerinin bunu hic sikledigini sanmiyorum. siklemesinler zaten.

  bir bizim takimin sahadaki darmadaginik haline bakin, bir bunlara. yunanistan'in top $i$irdigini goren oldu mu hic? moldova macinda bile top $i$iren bir milli takima sahip insanlar yunanistan'in begenmiyor. yapmayin canlar.
  2 -2 ... kaytanbiyiklibiyik