1. 1.
  Başbakan erdoğan'ın yunan başbakanı samaras ı konuk ettiğinde ki beyanı. Ne sıkıntı cekmis çok merak ettim yeminle.
  5 -1 ... erkenotenhoroz
 2. 2.
  Yunanistan teröre o kadar çok silah, hammadde ve lojistik destek sattı ki, edindiği paraları koyacak yer bulamadı, çar çur etti. Dolayısıyla yoğun bir ekonomik kriz yaşamakta. Başbakan bunu kastediyor olsa gerek (!)
  2 ... illuvatar
 3. 3.
  pkk'ya yardım etmek için varını yoğunu harcayıp krizlere giren zavallı komşumuz yunanistan'ın acınası halini anlatan başbakan sözü.
  2 ... karacaoglan
 4. 4.
  tabi çekmiştir. şöyle ki, her zamda veyahut hükümetin aşırılık sınırını aştığı uygulamasında yunanistan'da halk sokaklara dökülmektedir. e bizdeki mevcut iktidar da halkın kendileri aleyhindeki demokratik her tepkisini "terör" olarak kabul ettiğine göre onlara göre yunanistan terörden çekmiştir, çekmektedir de.
  2 -1 ... flat head
 5. 5.
  Durumlarını hiç göz önüne almadan, Pkk'yı desteklemek için, el altından o kadar çok fon ayırdılar ki aşağılık herifler, şimdi açlıktan nefesleri kokuyor. Avrupa'nın dinamosu, lideri Almanya bile kurtaramadı kıçlarını da bıraktı kendi hallerine.
  Sanırım bir nebze de olsa ülkemizdeki teröre destek yüzünden düştükleri ekonomik darboğaza dikkat çekiliyor.
  3 ... severius
 6. 6.
  bebek katilini elçiliklerinde saklarken ve pkk militanlarına bomba eğitimi verdikleri yıllarda çekmiş olabilirler başbakan bunu demek istemiş olabilir, yoksa bunların terör örgütü 17 kasım çok çok mahalle çetesi kıvamında bir terör örgütüydü, üyeleri bakkal, kasap, manav böyle şeylerdi.
  3 ... sinirlenmicem