1. 1.
    Sosyal medyanın iki yüzlü örneklerini gösteren davranış biçimi. Komşusu açkenlerden kardeş yunanlara daha neler neler. Dram sözkonusu ise ikisi de çok ağir dram. Suriyeliler 5 yildir savaşta ve burada yasiyor pek çoğu. Belki kimine göre devlet haddinden fazla ilgileniyor onlarla. Konu o degil aslinda. Nerede bir felaket, savaş zulum varsa sesimizi çikartalim. Elimizi uzatalim. Nasil suriyeli kardeslerimize el verdiysek yunan kardeşlerimize de el verelim. Ama insan ayirmayalim. Suriyeliden bahsederken böcek gibi bahsedip, yunan komşunuza oyy canim tarzinda ayrim yapmayalim. Irkçı yaklaşim can sıkıyor. Başka bir mevzu da yok aslinda.
    -5 ... gogocu
  2. 2.
    Yangin ve ic savas cok baska seyler. Senin icinde savas ciksa kim yardim edecek yangin ciksa kim yardim edecek? Ayristirma onemli. Suriye li isi tamamen cep doldurma.
    6 -1 ... ruut altmis alti
  3. 3.
    ben ülkede vergi kaçıran, ülkenin insanına saldıran tecavüz eden, insanların hakkını yiyen bir yunanlı görmedim. kaldı ki suriyenin %85'inde savaş bitti ve hala ülkelerine dönmüyorlar. nesine saygı duyup üzüleceğim suriyelilerin söyler misin?
    adamlar benden daha iyi şartlarda yaşıyorlar amk.
    2 ... munir bey
  4. 4.
    yunanistan a duyar kasıp suriye yi aşşağılamak
    Aslinda şunu anlatmak istedim.
    ... gogocu