bugün

wall street journal gazetesine göre daha önce ab-imf'den 110 milyar euro yardım alan yunanistan'ın 2013 yılına kadar 60 milyar euro kaynağa ihtiacı olabilir.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25212781/
yanlış politikanın batırdığı ülkeyi zeus gelse kurtaramayacak gibi görünmektedir.
(bkz: yunanistan ı türkiye batırdı)
bütün yunanistan halkı sağlam bir iddaa kuponu hazırlasa muhtemelen çıkartılabilecek para.
türkiye den beklenmemelidir. (bkz: kelin ilacı olsa başına sürerdi)
(bkz: bana mı sordun sıçarken)
bence sabah akşam uzo içseler de bu parayı zaten ödeyemezler.
greece is over.
bu fırsatı yakalamışken gidip fetedip gelelim...
(bkz: anne bize neden almıyosun)
(bkz: bizde niye yok)

(bkz: ben de istiyom)
60 değil 6000 milyar dolar daha gerekli olsa bile herhangi bir yunan vatandaşının herhangi bir türk vatandaşından herzaman yaşam koşullarının daha iyi olacağı kesindir.
valla bende olsa hemen veririm kardeşlerimize.
(bkz: yazık lan)
olsa da versek.
görünce ne yani paramı toplıyonuz diye düşündüğüm başlıktır. yunanlar düzgün bir para politikası uygulamazsa bir gün toplamaları gerekebilir. şimdiden başlığı açalım hatta..
(bkz: yunan diplomatların cami önünde para toplaması)
(bkz: yunan diplomatların cami önünde para toplaması)
(bkz: vala bozuk yok)
(bkz: oh yavrum oh bitmişsiniz siz)
biz mahallede, kahvede toplayalım bakalım, diğer mahalleden de topladık mı tamamdır. *
ülkenin tekrar ayağa ve atağa kalkabilmesi için borç gerekmez, bu mantık hatasıdır lan bi kere. zaten herifler battı. bildiğin yunanistan battı yani. bakkal batırır ya bazen çevredeki tonton amcalar ya da bir akraba. hah aynen öyle battı ülke.

ayağa kalkabilmek için bi sanayi girişimi bi bişey olması lazım.

tanım: gerekli olmayan gereklilik.
(bkz: kızım çek defterimi getir)
(bkz: feriştahın gelse kurtaramaz)
fıkra gibi bir durumdur.

almanya´da bu konu zaten komedyenlerin diline düşmüştür. en son dısisleri bakanlıkları nezdinde ab geneli toplantıda alman delegasyonu yunanlılara "ya para istiyosunuz bu verdiklerimizi nasıl ödeyeceksiniz?" diye sormuşlar ve yunanlılar "valla aslında pek de ödeyemiycez gibi aslında da...kem küm..." yapmışlar, o olay gazetelere "yunanistan´a 60 milyar hediye edelim mi?" diye yazmıştı. (burası almanya)..

yunanlıların işleri bomb*k. ekonomik işgal altında herifler.
ya bu yunanistan göt kadar yer nüfus desen öyle avuç kadar memleket borçtan bataktan kurtulamıyor arkadaş. ne yiyip ne içiyor bu ibneler de bitmiyor bu borç anlamış değilim. 27 tane ülke bitiremedi bu yunanistanın borcunu. ne batakçı herifmiş bunlar. anarşi desen zaten allahı yunanistan da avrupa birliği bile bunlar yüzünden dağılma noktasına geldi ne iş anlamadım.
hırsızlık vakalarının müthiş artmaya başlaması ile kendisini daha bariz göstermektedir.
(bkz: sümeyye ye 20 25 gibi gitmesi lazım)
adaları satsınlar aq. bi sike yaramıo zaten.
güncel Önemli Başlıklar