1. 1.
    tarihinin belki de en büyük yangın felaketini yaşayan sevgili komşumuzun, türkiye tarafından yapılan, elimizden gelen herşeyi yapmaya hazırız, yangın söndürme uçağı vs gibi önerilerini geri çevirmesi olayı. bizde büyük deprem olduğu zaman sağolsunlar bize yardım ettiler. zor zamanda yardım etmek el uzatmak güzel şeyler bunlar, vatandaşlarının ölümünü göze alarak teklif edilen yardımı geri çevirmek tek kelimeyle rezalet. bu ne kibirdir? avrupa birliğini yardıma çağırananakadar burnunun dibinden, komsundan kaçmak. zavallılık.
    3 -1 ... gogocu
  2. 2.
    yeşilçamdan fırlamış fakir ama gururlu bir genç gibi.
    1 ... ibni maymun
  3. 3.
    Sosyal medyadaki orospu çocuklarının göbek atan paylaşımlarını okuyorlarsa çok normal.
    11 -11 ... asuregibisurat
  4. 4.
    4. sınıf ortadoğu ülkesi olduk derken bunlardan bahsediyoruz işte. yardım elimiz bile geri çevriliyor.

bizi anca 5. sınıf ortadoğu ülkeleriyle bir kaç arap ülkesi paklar. alışın...
    1 -16 ... forza antalyaspor
  5. 5.
    3 sefer yapılan yardım çağrısı üstüne, ne halleri varsa görsünler. bi ironi dir ki avrupa ülkelerinden yardım istemeleri.
    2 ... puye
  6. 6.
    bunlar işte bizi bu kadar sevmiyor boş duyarınızı ve edebiyatınızı lütfen gidin başka yerde yapın. burada türkiye’yi kötüleyeceğinize, ırkçılık yapıp yardım teklifimizi kabul etmediği için yunanlı yetkilileri kötüleyin orospu çocukları.
    10 -2 ... yerli ve milli
  7. 7.
    Bunlar böyledir ; vaktiyle ermenistan'da büyük bir deprem oldu 25.000 kişi öldü.
    Türkiye kan gönderdi, istemediler, geri çevirdiler.
    Pis Türk kanı diye!
    2 ... iyyneci
  8. 8.
    içimizdeki bazı vahşilerin yazdığı entryleri gördülerse, su yerine uçaktan benzin döker bu ibneler diyerek tırsmış olabilirler.
    5 -8 ... dinsiz kitapsiz kafir
  9. 9.
    Türklüğe yakışanın aksine, yaptığı her iyiliği kafaya kaka kaka bitiremeyen bir hükümete sahip olduğumuz için geri çevirmiş olma ihtimalleri yüksektir.
    2 -2 ... kasinti kelebek
  10. 10.
    (bkz: bi çakmak da sen yak)
    -1 ... masklavi