1. 1.
  mısırla yaptığı sözde anlaşma sonucu türkiye-libya ve türkiye-mısır arası deniz yetki bölgelerimizi gasp/ işgal etmiştir. bu gerçektende görmezden gelinebilecek bir mesele değildir.

  aynı bölge üzerinde iki ülkede hak iddia ediyor ve bunun sonucunun ne olduğunu hepimiz tahmin edebiliyoruz. Ve kendi ülkemiz olduğu için demiyorum onu belirteyim; yunanlılar bizim deniz bölgemizi işgal ediyor ülkemiz kesinlikle haklı konumda. ama şu ekonomik şartlarda ne kadar mücadele edebilecek onu bilemiyorum.

  yunan-mısır arası imzalanan harita şu şekilde:

  yunanistanın türk deniz bölgesini işgal etmesi

  bu ise türkiye'nin doğu Akdeniz’de Deniz Yetki Alanı:

  yunanistanın türk deniz bölgesini işgal etmesi

  yunan soysuzları iki üç küçük adayı bahane ederek bizim yetki alanımızı küçültmeye çalışmakla kalmıyor bunun yanı sıra birde mısıra kadar giriyor??
  5 ... kurmay albay
 2. 2.
  türkiye bu karar sonrasında navtex yayınladı. sözde yunanistanın sahiplendiği bölgede tatbikat yapacak. başka gemi olursa yanlışlıkla vuracak. gerilim gittikçe artıyor.

  yunanistanın türk deniz bölgesini işgal etmesi
  4 ... kurmay albay
 3. 3.
  bilin bakalım bu olaylar kimin hoşuna gidecek? ülke içinde yav işte. anladınız işte siz o güruhu. hani buna "yunanistanın akpnin cihat alanını işgal etmesi" olarak yorumlayacak olan güruh çok sevinecek çünkü soysuz olmak bunu gerektirir.

  herkes doğasını yapar.
  1 -12 ... uluyan bilge
 4. 4.
  akp döneminde olmuştur.
  6 -5 ... yazar cizer34
 5. 5.
  yunanistan,ayasofya camii açılışından sonra iyice kudurdu.başlarına neler gelecek çok iyi biliyorlar.sanmayın ki bunlar hristiyanlığı sapına kadar savunup ayasofya cami oldu diye yas ilan edip matem tutuyorlar.asıl karın ağrıları başka. inönünün şuursuzca verdiği oniki adalarda tıpkı ayasofya nın kaderini paylaşıyor ve kuzu kuzu adaları da verecekler.iki yıl içinde adaların mahkemeside leyhimize sonuçlanacak,bundan emin olun.bunları avrupa birliği bile sevmiyor,silkelemeye çalışıyor.ekonomi rezalet,pandemisi cartı curtu iflahını kesti.içimizdeki yunan seviciler de ilk seçimde başkan adayı olmaya çalışıyor,maksat adaların davası kapansın.ama o da tutmayacak.yunan ne yaptığını bilmiyor,birde kalkmış hergün on bin askerini bize saldırmak üzere hazır kıta bekletiyormuş.lan dangalak, biz maça elli bin kişi gidiyoruz.senin askerin kale arkasını doldurmaz.....seyredin neler gelecek bunların başına.
  4 -4 ... es ses
 6. 6.
  Düşman en zayıf anı beklermiş,gerisini size bırakıyorum...

  Gerçi en zayıf anımızda gelenlerin hali maâum ama 2020 yılındayız.
  2 -1 ... elcevap
 7. 7.
  yaktığın her türk bayrağı için çok ağır bedeller ödeyeceksin soysuz yunan.
  4 ... es ses
 8. 8.
  Bunlar ateş olsa düştüğü yeri söndürür mk vitaminsizleri.
  5 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
 9. 9.
  -kınıyoruz.
  -sabrımızı sınamasınlar.
  -eeeeyyyy Yunanistan, sen kimsin ya !?!
  -gereken cevaplar en sert şekilde verilecektir.

  -kapanış-
  1 -7 ... dinsiz kitapsiz kafir
 10. 10.
  Mesele sadece yunanistan olsa eyvallah. Ateş olsa cürmü kadar yer yakar. Değil ama öyle işte. Açmazımız ve göremediğimiz nokta bu. Yunan piyonu görünürde 10 milyonluk bir ülke. Gerçekte ise avrupanın pis işlerini yapan şımarık bir oğlan çocuğu. Yani mesele şu: siz yunanı karşınıza aldığınızda aslında avrupa ile savaşmış olacaksınız. Olacak olan bu. Bizimkilerin hesaba katmadıkları şey de bu. Bu öngörümün temeli bunların hepsinin aynı soydan gelmesidir. Kendi aralarında birbirlerini yerler ama iş türkiyeye gelince hepsi aslan kesilir karşımıza dikiliverirler. Kim bu herif? Asfar bin rum. Arada karışmalar slavlar şunlar bunlar olsa da yönetim ağırlığı rumların hesabına çalışır. O halde türkiye yunanistana bir hamle yapmadan önce bunu iyice hesap etmesi lazım. Aksi taktirde almanya ve merkel her zaman aracı olmayabilir. Bugün lehinize görünürler ama yarın anında aleyhinize dönüverirler, dikkat edin. iyi hesap yapın. Bu Hatanın telafisi zor olur.
  3 ... gazeloglu