1. 0.
    Bunlar yunanı denize döktüydü en son.
    1 ... napacuhh
  2. 1.
    Arapça olsaydı cehapeliler tepki gösterirdi. Yunan ve Bulgar olunca malum kan çekiyor. Evet.
    2 -1 ... hepinizi sevmiyorum
  3. 2.
    insanın edirne'ye taşınıp oy veresi geliyor. oy kazandın mı bilmem ama en azından bir gönül kazandın recep başkanım.
    2 -3 ... tacettin limoncuoglu
  4. 3.
    bölgede yaşayan azınlıklara güzel bir jest yapmış adaydır.

bu tarz küçük şeylerle milliliğimizden bir şey kaybetmeyiz diye düşünüyorum.
    2 -2 ... agnostos
  5. 4.
    Akape güneydoğu'nun her yerine Kürtçe tabelalar yaparken, Taksim'in göbeğine Arapça yön levhaları çakarken istikrar sürsün diye akapeye oy verenlerin rahatsızlık duydukları başkan adayıdır.

Binlerce Bulgaristan ve Yunanistan göçmeninin yaşadığı, birçoğunun çifte vatandaş olduğu bir yerde bu pankarttan neden rahatsız oluyorsunuz ki?
    7 -4 ... alkolik oldum
  6. 1.
    allah affetsin güldürmüştür.

chp li başkanın adrianapolis afişi

recep bey yunanistan'a yalakalık edeyim derken sıçmış afişle birlikte sıvamıştır.
    ulan şu chp hiç mi adam olmaz abi.
    2 ... timarli sipahi neferi
  7. 5.
    Çok manasız ve saçma bişey. Edirne'de bikere Bulgar ve Yunan nüfusu yok.

Ha göçmenleri yunan ve Bulgar sanıyorlarsa daha gülünç bir olay olur.
    2 ... ulu tengri
  8. 6.
    sevindirici gelismedir. sozde kucaklayici ozde soycularin yapmasi beklenemezdi, onlara gore herkes tek olmali zaten.

yunanca olaninda "2019 yili dunya icin mutluluk ve baris getirsin, mutlu yillar" yaziyor.

muhtemelen orada yasayan pomaklar icin hazirlanmis bir pankarttir.
    1 -1 ... arxaggelou
  9. 7.
    Yunan ve Bulgar turistler okusun diyedir o. Oy kullanmayacaklar ama olsun.
    1 ... kanatlari var ruhunda
  10. 8.
    chp zihniyetinin sicilinin bozuk oldugunu gösteren çarpıcı gerçektir. sol zihniyetten ne beklersin ki.
    2 -2 ... cihaner