1. 1.
  http://m.haber7.com/ampht...ler-turkiyeyi-tehdit-etti

  Yunanistan Yeni Demokrasi milletvekili Angelos Syrigos, Fransa’nın YPG/PKK ile operasyona dahil olarak Türkiye’nin karşısına çıkması durumunda, Atina’nın da aynısını yapacağını savundu

  Canım istersen fransanın yanında ol istersen kendin gel savaş ama türkler bizi kırdı geçirdi diye ağlama artık kimse sizin gözyaşınıza bakmıyor ermeniler yunanlar sözüm sizlere.
  8 -1 ... bruce dickinson
 2. 2.
  Beklenen tehdit. Daha 4 ay önce yunanistanın hazır beklediğini yazmıştım. Palikarya hiç şaşırtmadı.
  1 ... gazeloglu
 3. 3.
  Anlaşıldı yüzmeyi özlemişler.
  7 ... uzak diyarlarda evli barkli
 4. 4.
  bu kararın tek faydası yunanistanın olimpiyatlarda altın madalyalar kazanması ile sonuçlanacaktır.

  yüzme dalında tabi.
  2 ... nedvettin
 5. 5.
  Baktılar bize atar yapmak revaçta. Bakalım sırada kimler var? Herkes bize düşman diye seviniyoruz? Bir saçmalık var bu işte ama çözemiyorum.
  ... huzursuz adam
 6. 6.
  herkez türkiye'ye çok rahat tehtidler savurabilmektedir. aslında şuanki iktidarın ülkemizi ne konuma getirdiğini buradan da anlayabiliriz. türkiye'ye hakaret tehtid bu kadar kolay olmamalıydı.
  1 -4 ... corum valisi
 7. 7.
  kürtlere (bu zihniyetteki kürtlere) destek verenden gerçek helen olamaz. gerçi kürt ve helen her anlamda farklı, zıt kutup olan iki soydur.
  ... arxaggelou
 8. 8.
  Niye fransa'ya bel bağlıyorsunuz, varsa şekliniz suriye'nin kuzeyine, fırat'ın doğusuna bekleriz. Hayır bir de bel bağladıkları ülke fransa, ic karışıklık çıktığında ne yapacağını şaşıran ülke.
  ... sakata gintoki
 9. 9.
  ege denizi soğumadı mı halen, nereden geliyor bu özgüven bunlara.
  ... masklavi
 10. 10.
  Kim siker aq almanya, fransa ve italys’nin kucaginda hoplayan yunanistan’i ? Akillanmamislar heralde, gelsinler bir kez daha denize dokeriz. Ozlemislerdir ege’nin serin sularini.
  1 ... doblocu eniste