1. 1.
  https://www.mynet.com/yun...meye-haziriz-110106526240

  Bu kaçıncı amq neyi eziyorsun.
  Olm bak git.
  3 ... atlant isten gelenadam
 2. 2.
  7-8 yıldır havlaya havlaya iyice cesaretlenmiş herhalde yunan makam sahipleri? 3 saatte ankara'ya varabilirlermiş. Geçen gün şehir içinde ilçe degiştirmem 2 saat sürdü. Dedelerinizde çar çabuk herşeyi ele geçiriyordu. Hasta adamın bir sıkımlık canı vardı. Neden sesini yükselterek havlıyor yunan makamaları? Asıl mesele bu. Kendilerince zafer gördükleri adalarımızın işgal hali son bulacak birgün. Bir anda son bulacak. Tıpış tıpış hukuğa göre belirlenmiş yerlerine geri çekilecekler. Kardak meselesinde neredeyse ulusal bayram ilan edeceklerdi o günü. Tıpış tıpış gittiler. Yine gidecekler.
  Edit; yunan makam sahipleri meczup herhalde? Işgale geldin ve def edildin. Kaya parçamızı gasp etmeye kalktın rezil rüsva oldun. Halen daha anlamıyorlar. Tarih tekerrürden ibarettir diye bir söz var. illa ispat tazelensin mi istiyorlar? Neyin kaşıntısı tutuyor sürekli bunları? Halk arasinda allah'ın hakkı üçtür deriz. Biz hiçbir zaman işgale, gaspa gelmiyoruz. Millet ve devlet ilarak sonsuza kadar bunlarla ugraşak değiliz ya. Ne çeşit bir nefrete, kine sahiplerse artık komşu olmaya ve insan gibi yaşamaya uğraşmıyorlar. Siz kim?türkiye'yi işgal etmek kim? Gerizekalılar. Rahat batıyor. Sonsuza kadar adalar konusunda hiçbursey yapmayacağımızı sanıyorlar herhalde? Bunların işgal ordusunun generali vardı. Cephe kazanınca hani mustafa kemal nerede? Türkler nerede diye zafer sarhoşu dolaşıyormuş. Halen daha aynılar. Küçük şeyleri zafer saniyorlar. Son cümleyi yine söyleyeceğiz mutlaka. Her zaman olduğu gibi. Bu gerizekalıların iflas verme sebeplerinden biri de bize olan düşmanlığa sebep aşırı askeri harcamaları. Silah al, füze al. Yemeye ekmek alamadılar. Ab'ye dua etsinler. Yunanistan'ın her santimini silahla doldursalar bile hiçbir şey yapamazlar. Avrupa avrupa diyoruz ama ülke idarelerinde garip garip insanlar var. Abuk subuk konuşup, absurd şeyler yapıyorlar. 2 ay virüs tehtidi yaşayan italya çökme noktasına geldi. Bu avrupa ülkelerinin eğitim ve gelişmişlik söylemlerinin doğru olduğuna inanmıyorum. itici güç olarak bazı insanlara cok iyi eğitim veriyorlar ama insanlarının geri kalanı cehalet içinde gibi. Bir sürü manyağı idareci yapmışlar başlarına. Bir çok konuda tamamen balonlarmış aslında. Başımızda terör belası var. Can kaybımız var. Her yıl yüzlerce milyarımıza sebep oluyorlar. Yolsuzluk, talan 60 yıldır hep var olmuş. Batmıyoruz. Bazı şeyleri olması gerektiği gibi yapsak ab falan hikaye diye düşünüyorum. Üye ülkelerin hepsini toplayınca bir almanya etmiyorlardır. Öyle çöplük üye ülkeler var ki. Nasıl varlar anlamış değilim. Yani yunan dingillerin tek başına gücü yetmez. O kadarını biliyorlardır. Neye güvenip sık sık atarlanıyorlar acaba? Yunanistan'dan ankara'ya 3 saatte geliyordu bir generalleri bir kaç ay önce. Götleri başları rahat dursa da bunlarla uğraşmasak bunca meselenin içinde. Şu covidi belasını atlatalım hayırlısıyla.
  3 ... huzursuz adam
 3. 3.
  Arslan ve sırtlan ilişkisi gibi.dövdükçe kovdukça yüzsüzleşiyor pezevenkler.

  yunan ordusundan türkiye ye sizi ezeriz tehdidi
  4 ... sonuncuzamanlordu
 4. 4.
  Yunanistan’da bırak savaşacak, mahalle esnafıyla kavga çıkartacak para yok.

  Bunlar hep ayak. Geçecekler bu işleri.

  Denerlerse de aslan kurbağaya laf anlatmaz, sikiyle döver yunanistan’ı.
  6 ... the godfather
 5. 5.
  babadan kalan parayı ankara pavyonlarında yemek gibi birşey sanıyorlar herhalde ezmeyi..
  5 ... ayelinickccktn
 6. 6.
  havalar ısınınca yine denize giresi gelmiştir bunların. ses etmeyin, ötüp ötüp susarlar.
  6 ... masklavi
 7. 7.
  Yavaş ez de etrafa sıçramasın.
  4 ... flat head
 8. 8.
  2 bin 500 yılı aşkın zamandır savaş alanında göremediğimiz halde sürekli şovenizm yapıyor yunanistanlılar. bizdekiler gibi. çalışmadan üretmeden hep hava. hava da bizimkilerin en azından haklılık payı var.

  iddia ediyorum bizim eski amatör kulüpten en sağlam 10 kişi toplasam bunların 15-20 adasını alırız.
  2 -1 ... uluyan bilge
 9. 9.
  yunan ordusundan türkiye ye sizi ezeriz tehdidi
  9 -1 ... yok herif
 10. 10.
  Köpeksiz köy buldu değneksiz geziyor ibneler. Bunlar tarih dersini müfredattan kaldırmış olsa gerek yoksa böyle havlayamazlardi.
  3 ... okeyebesinci