1. 0.
  kendisine en yerli ve en milli diyen bazı tipler tarafından üstat olarak anılan bir vatan hainidir. yunanistandan birisi "iyi ki türkler galip geldi" dese adamın g.tünden bayrak direğini sokup ağzından çıkartarak atinanın göbeğinde bayrak gibi göndere çekerler. sorsan bizimkiler milliyetçi ama şu yunan kadar milliyetçilikten nasibini alamamışlar. sözde milliyetçiler sözde vatanseverler sözde yerli ve milliler..
  12 -3 ... mel mel bakan gibson
 2. 1.
  O cümlenin yarısını alıp böyle dedi demek...

  Çok Onurluca bir davranış...

  Keşke aynı hassasiyeti "asil yunan milleti" diyen zat içinde verseydiniz...
  7 -14 ... suleyman sebili
 3. 2.
  https://video.uludagsozluk.com/v/başkanlık-gelince-kemalistler-nereye-kaçacak-165236/

  &ab_channel=yoyocemilcik

  al konuşmanın tamamı. kıvırın bakalım şimdi hadi. işiniz gücünüz aptal aptal algı oyunu yaratmak. kınışmının tımınını vırmıyırsınız yırısını vırıyırsınız. al verdik tamamını neresini aklayacaksın bakalım.
  10 -3 ... mel mel bakan gibson
 4. 3.
  islamcıdır.
  4 ... husamettin cintonik
 5. 4.
  Kendisi gayet akılcı bir vaziyette izahatıyla m. Kemal'in masonluğunu izah etmiştir... "Keşke yunan gelseydi de şeriat kaldırılmasaydı" demiştir...

  Ayrıca algı dediğini akpkklilerle, kemalistler yapar...
  3 -8 ... suleyman sebili
 6. 5.
  netice olarak keşke yunan galip gelseydi demiştir. ne oldu kıvıramadınız bu sefer ? hani konuşma kesilmeyince tamamı dinlenince böyle demediği sonucu çıkıyordu ne oldu * üstüne bir de atatürke mason dediği ortaya çıktı vay amk. konuştukça batıyorsunuz.
  6 -1 ... mel mel bakan gibson
 7. 6.
  Birisi Atatürk masondur demiş. Ona bakarsan Abdulhamit'in en sevdiği yazar Mason üstadıydı. Abdulhamit'i mason dediğiniz adamlar tahta çıkardı. Aynı çocuklar gibi komplo teorisi masalları okuyup duruyorsunuz. Yok gizli güçler yok masonlar. Her şeyi gizeme bulayarak sizi uyutuyorlar. Sonra gözünüzün önündekini göremiyorsunuz. Bir şeye de komplo masallarıyla değilde mantıkla baksanız ne olacak. Gizli güçler ne yapacak? Gizli güçler Tanrı mı ki her şeyi ele geçirecekler. Hem diyelim her şeyi ele geçirmek ile uğraşan paronayaklar var. Sırf onlar var diye onların savunduğu iddia edilen istikametin tam tersini mi tutacaksınız. Bu deliye uyup yol değiştirmek gibi bir şey. Biraz mantık lütfen, dünya komplo masallarıyla değil gerçeklerle dönüyor.
  5 ... weberfoucault
 8. 7.
  En doğru sözü sonunda söylemiş" bizim gavur elin gavurundan daha şiddetli" sözlükteki gavurlardan belli.
  4 -1 ... aboskal
 9. 8.
  Yunan gibi fes takar ibne gençken civeleklik yaparmış.
  5 -3 ... vexillarius of theodopolis
 10. 9.
  Ülke de seveni çoktur.
  1 ... skrtyyu