Advertisement

 1. 0.
  dogru kullanimdir, ayrica istedigini de demekte ozgurdur.
  2 -5 ... arxaggelou
 2. 1.
  ne diyor lan bunlar?

  kardeşim siz dalgamı geçiyorsunuz yoksa yeni bir savaş başlatma niyetindemisiniz, il linkte gözden kaçmış bir şey var dikkat ederseniz, diyor ki;

  ''Το σχέδιο εντάσσεται στην βούληση του προέδρου της Τουρκίας να μεταβάλει την πρώην πρωτεύουσα της Οθωμανικής Αυτοκρατορίας σε παγκόσμιο σταυροδρόμι ανάμεσα στην Ασία, την Ευρώπη και την Αφρική.''

  sen kime autokpatopiaç diyorsun? sence biz o işi auto yapan insanlarmıyız? gelmiş toupkiaç falan demiş, biz aç falan değiliz elhamdübillah! gayet yaz kış hasadımızı alıyoruz sizin gibi balık yemiyoruz günün 3 öğünü amk.

  dediklerinize dikkat edin asabımızı bozmayın bizim ibneler!
  5 -5 ... gold tab gibson
 3. 2.
  soydaşımız ve gizli ajanımız akabeliler

  35 milyona mal edip o biçim haşıtlatmışlar

  helal olsun, oysa daha büyüğünü çin

  12 ye mal etti, az sevinsin enayiler

  falan diyor.
  3 -3 ... timur cengiz hulagu
 4. 3.
  Doğru bir kullanımdır. Senin de buna benzer başka ülkelerin isimlerine, şehirlerine kendine has verip kullandığın isimler var.
  ... iplerini koparan kukla
 5. 4.
  Yunanistan akıllı ol sikerim bak.
  ... the rus
 6. 5.
  konstantinapolis'i mi kaldı..? yunanistan, "rusların" inşâ ettiği daha 188 yılık "taze" bir devlet.. "ortodoks" rusların türlü çeşitli entrikalarla kurduğu bir devlet olan yunanistan'a mı kaldı müslüman istanbul'a konstantinopolis demek..? konstantinopolis, 29 mayıs 1453 ' te sevgili padişahımız fatih sultan mehmed han'ın uzun uğraşları ve insan üstü zekası sayesinde fethedilmesi sonucunda, son roma (bizans) imparatoru xı. paleologos konstantinos drageles'le beraber "öldü" ve "tarihe gömüldü" ardından doğan çocuğun adı da, "islambul" ve "565" yıldır hala yaşıyor allahımıza şükür.. sonsuza kadar da, her gün bir kez daha doğarak, daha bir inatla, daha bir gururla "ilelebet" yaşayacak..!
  2 -2 ... kiss kiss bang bang
 7. 6.
  ıstanbolu-stanbolu ..

  konstantinapolisten bile eski bir isimdir.

  aynı anatolya-anatolia gibi,yani anadolu'da türkçe değil.

  yani fark eden bir şey yok..
  -1 ... baris hemen simdi