bugün

Döllenmemiş yumurtadan yavru çıkmaz. Bu ticari ürün olmuş marketten aldığınız yumurtaların çiftliklerinde horoz bulunmaz, kuluçkaya yatsa bile yavru olmaz. Yumurta bozulur.

Zaten türler içinde yumurta default olarak üretilir.

Her yumurta döllenme, her yumurtanın yavru olmasına imkan yoktur. Ama türün devamına dair riski en aza indirmek adına fazla fazla üretilir. insan dişisi da her ay yumurtlar ancak hepsinin bebek olabilmesi mümkün müdür. Hayvan veya insan, Türlerin erkekleri de aynı şekilde lazım olan spermin yüzbinlerce, milyonlarca katını üretir, bir iki tanesi kullanılır ancak, gerisi israf gibi algılanabilir. Başka canlılarca besin olarak tüketilir.

Tabi insan besin zincirinde gaspçı vahşi cani bir hırsız olarak yer alıyor bu sebeple harici bir yorum yapamayacağım.
(bkz: dediğini anlıyor ve yapısal olarak parçalanıyorum)
Çok severek yiyen vicdansızlardır.

Annem sabahları yumurta yapmadığında dolaptan alıp çiğ çiğ yutan insandım ben.
bir civcivin hayatına son verirler. evet.
sadece yumurta yemek değil sen annesini kes doğra jülyen yap sonra çocuğu ile birlikte pişir canilik.

inş paralel evren yoktur a dostlar.
geçersiz iddiadır. çünkü yediğimiz yumurtaların çoğu piliç entegre tesislerinde üretilmiş, horozun spermiyle bütünleşme imkânı bulamamış salt yumurtadan oluşmaktadır.

değil normal şartlarda; o yumurtayı siz 21 gün kuluçka makinasına da koysanız içerisinden civcivin çıkmasını bekleyemezsiniz.
balut adlı 21 günlük ördek yumurtasının haşlanmasıyla yapılan, filipinlere özgü yiyecekten habersizdir.
http://www.google.com.tr/...qi=2&ved=0CKABEP4dMA4

bunu görüp hala yiyorsa, bilemedim şimdi.
yumurtayı bekletirsek civciv çıkacak zanneden ilkokul çocuklarının yumurta yiyenlere hitap şekli.
Tavugun poposundan falan cikiyo bi de ıyy.
Bunu diyen kişi tahmini olarak sabah yumurta yemiştir.
yumurta yemekle, çin'de yapılan cenin yemenin aynı olduğunu kavrayamayan insanlardır.
dogmamis civcivlerin kanina giren vicdansizlar dir. utanmadan ya rafa da, ya da tava da yerler.
güncel Önemli Başlıklar