bugün

samimi olmayan adamdır. elinde bi sakatlık olmayan insan rahatlıkla yumurta kırabilir. toplumun dayatmasına uyarak böyle kendini adam sanan adamdır bu.
(bkz: ukte doldurmak)
yumurta kıramaz bu adam. ama ne fındıklar ne kalpler kırar. inanılmazdır.
kendi ayakları üzerinde duramayan, kendi başına kalsa ve dışarıdan söyleme imkanı olmasa açlıktan ağzı kokacak, sonra da ölecek olan adamdır. bir yumurta kırıp da oturup yemeyi de mi beceremezsin be adam? her şeyi mi kadınlardan beklemek zorundasın, elin ayağın yok mu senin, herkes senin peşinde koşturup durunca psikolojikman tatmin mi olmuyorsun? bir şey olsa da yalnız başına kalsan, kimse sana hizmetçilik etmese ne bok yemeyi düşünüyorsun afedersin? teallam ya, var böyleleri.

not: feminel duygularla bahsi geçen adamın üzerine gitmiş olabilirim bir miktar, ama lütfen hocam öğrenin kendi ayaklarınızın üzerinde durmayı ve bir iki işinizi de kendiniz yapmayı, öyle değil mi?
öğrenci evine düştüğü anda profesyonel yumurta kırma teknikleri adında kitap çıkarabilecek potansiyele sahip şahıstır.
Kadin bagimlisidir.

Bir kadin olmadan ne karnini doyurabilir, ne bulasigini camasirini halledebilir, ne de sorumluluk alabilir.

Kac yasinda olursun potansiyel duskundur, annem gelse de soyle olsa, annem gelse de boyle olsa diye anasini bekler.

Bir de yemek yapan erkekleri efeminelikle suclamaz mi? En hastasi oldugum konu da o.

Lan yarraam bi cay yapmaktan acizsin, ne efeminesi?

Erkek dedigin adam ben kari gibi is mi yapicam diyen adam degil, her isini kendi gorebilen adamdir bir kere.

Evlenene kadar ananin, evlendikten sonra karinin eteginin altindan cikmayan mala erkek mi denir? Nerde gorulmus?

Tanim: pisirik, ezik, kabiliyetsiz erkek.
en basit yemek olgusu olan, sahanda yumurtayi bile yapamayan adamdir. sonra kalkar ben seni rezidanslarda yasaticam der. sen önce yumurta kirmayi ögren.
iş başa düşünce değil yumurta en zor yemeği bile yapan adamdır. yeter ki güvenecek kimse olmasın.
yanlış anlaşılmasın tabii de şunu belirteyim bu adam günün her saatini nasıl bir başkasına muhtaç ve beklemeyle geçirebiliyor.yani en azından bir sipariş vermeden evvel 30 dk sonra acıkırım ben ya hemen siparişi vereyim o zaman yerim kafası mı yaşıyor acaba. Ya da bir bakış açısı daha ekleyelim her yemeği lokantada yese bile bir saatten sonra mükemmeliyetçi olur ki başa beladır böyleleri evlendiklerinde yemek da beğenmezler yemezler falan her türlü dert.
beceri gerektiren iştir. daha o beceriye ulaşamamış erkektir.
ciddi ve sakin, yavaş şekilde yapılması gerekir. yumurtayı sarısından bile ayırıyorum. heytt bee. son 2-3 aydır tabi yeni alıştım.
yeni başarım tek el ile kırmak olacaktır. hadi bakalım.
yemek yapma konusunda zerre kadar yeteneği olmayan ve yalnız yaşarsa dışarıya muhtaç bir hayat yaşayacak adam.
Annesinin oğluşudur. Tepside yedin yedin annen getirdi koydu önüne, bak yumurta bile kıramıyorsunuz.
Sadece annesi sever.

Uzak olsun.
(bkz: elinin körü).
25 sene annem ne dersem yapardı. Öyle alıştırdı ki suyumu bile kendim almıyordum. Sulukta su bitmeden annem doldururdu, yemek desen öyle herşey öyleydi. Sadece ütüyü ben yapardım o da annemin eli ağrır diye.

Evden çıktığım günden beri her şeyimi kendim yapıyorum. Çamaşır bulaşık ütü yemek cam silme temizlik ne varsa.
güncel Önemli Başlıklar